Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Židle do kanceláře

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Židle do kanceláře - diskuze na toto téma
Kde si prosím vás kupujete nějaká lepší křesla do kanceláře ?


Jaru32 | 19.11.2021 12:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Židle do kanceláře

Odpověď
Linda | 2.12.2021 20:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Židle do kanceláře
Mně se povedlo vybrat na ezidle.cz mají tam hodně velký výběr a židle se mi zdají být opravdu kvalitní.

Odpověď
Renata | 30.12.2021 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Židle do kanceláře
Kupovala jsem od nich chlapovi herní židli a byl nadšenej ! Je z čeho vybírat a hlavně v poměru cena vs kvalita je to fakt top.

Odpověď
Erika | 12.1.2022 17:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Židle do kanceláře
My jsme ji s manželem koupili pro syna a ta jeho radost byla nepopsatelná a jak píšete kvalita je opravdu perfektní https://www.ezidle.cz/herni-zidle-g-racer-premium/4724/p

Odpověď
Ema Rychlá | 5.6.2022 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Židle do kanceláře
To jsem si takhle před týdnem objednala kancelářskou židli, ze které mě nebude bolet za krkem, budu na ní moc vykonávat plno činností a já nevím co ještě. No a chci říct, že přišel šéf a říká, abych se ani moc nezabydlovala, protože kvůli stoupajícím cenám energií bude muset za týden nastat stěhování kanceláře www.stehovani-brno.net/stehovani-kancelari-brno/. On se asi úplně zbláznil ne? Za týden nic nestihnu sbalit.

Odpověď
Karla | 24.8.2022 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Židle do kanceláře
Taky si teď budu muset sehnat nějakou lepší kancelářskou židli. Nedávno jsem si byla nucena udělat virtuální sídlo firmy přes https://www.sidlofirmypraha5.cz a hodně teď pracuji z domu. Bohužel pracovat z pohovky se moc dobře nedá, zvlášť když u toho člověk musí sedět několik hodin denně. Právě proto bych určitě nějakou kvalitní židli chtěla.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné