Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kremace mazlíčka

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kremace mazlíčka - diskuze na toto téma
Ahoj maminy, měla bych dotaz. U nás se blíží docela smutná situace a prosím o vaše rady a zkušenosti ohledně úmrtí pejska... Koukala jsem na možnosti a prosím o info o krematoriu zvířat http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ Jak to u nich probíhá? :( Děkuji moc!


Luisa | 21.2.2022 20:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kremace mazlíčka
Ahoj, my jsme služeb krematoriumzviratpraha využili a jsem za to moc ráda, protože jsou to profíci a hlavně jsou opravdu empatičtí. To nám pomohlo moc. Jinak teda... Co se týká toho, jak to probíhá... Mrkni na jejich web, mají tam časté dotazy, tam je vše popsané. Kdybys něco nenašla, napiš jim mail, oni velmi ochitně odpoví a vše dovysvětlí.

Odpověď
Kamča | 31.3.2022 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kremace mazlíčka
Ahoj Luiso, děkuji za info. Moc mi to pomohlo. Jen bych se chtěla zeptat... Můžeme být s rodinou u žehu?

Odpověď
Danny | 29.4.2022 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kremace mazlíčka
Ahoj, my jsme měli poslední rozloučení v Ústí od kremacezviratusti.cz a ano, my jsme u žehu být mohli. Jen, kdybys něco nevěděla, nebo měla dotazy, tak jim napiš mail nebo zavolej, oni jsou moc milí a na vše hned ochotně odpoví.

Odpověď
Pavla | 4.7.2023 01:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kremace mazlíčka
Já jsem si s nimi docela dlouho mailovala, než se to stalo. Byli jsme na vše připraveni, vše nám moc hezky a lidsky vysvětlili. Já je mohu jedině doporučit.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné