Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Formy na pečení

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Formy na pečení - diskuze na toto téma
Dobrý den, letos mě totálně zklamalo vybavení mé kuchyně. Začala jsem péct na vánoce a vše se mi kazí. Co mě teď tedy opravdu naštvalo, tak 3 roky staré formy na pečení totálně oprýskané. Potřebovala bych koupit nové, asi to budu řešit až po vánocích, ale chtěla bych už pomalu vybírat. S čím máte dobrou zkušenost?


Michala | 19.12.2021 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Formy na pečení
Takže hledáte klasické formy na pečení nebo nějaký speciální tvar? Já třeba také hodně používám silikonové, ve kterých se mi nikdy nic nepřichytilo.

Odpověď
Lucie | 19.12.2021 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Formy na pečení
Používáte silikonové? Já jsem k tomu nikdy nějak neměla důvěru. Tomu nevadí vysoká teplota v troubě? Mohu se zeptat, jaké přesně používáte?

Odpověď
Michala | 20.12.2021 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Formy na pečení
Je to na to dělané, takže to tomu vůbec nevadí. Já jsem všechny formy co mám doma kupovala z internetového obchodu https://www.doleo.cz/formy-na-peceni/ a jsem spokojená. Jak jsem psala, tak mám i silikonové i klasické. Musíte si pak sama vyzkoušet co je na co lepší.

Odpověď
Týna | 29.1.2022 16:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Formy na pečení
Já právě kvůli předvánočnímu pečení taky musela investovat do nějakých nových formiček. Co ale teda bylo trochu horší bylo to, že se mi těsně před Vánoci rozbil můj hnětač. Narychlo jsem tedy byla nucená investovat do nového hnětače těsta. Nakonec jsem si koupila takový profi tady odtud: https://www.atfornax.cz/k:477/hnetace-testa/ Nebyl levný, ale snad něco vydrží. Ne jak ten starý.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné