Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Suchý vzduch, co s tím?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Suchý vzduch, co s tím? - diskuze na toto téma
Co mám dělat, když máme doma strašně suchý vzduch? je to až k nevydržení


Martina | 4.7.2017 10:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suchý vzduch, co s tím?
Tak pak bych to asi řešila zvlhčovačem vzduchu :-)

Odpověď
Daniela | 5.7.2017 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Suchý vzduch, co s tím?
Pokud budete přemýšlet o odvlhčovači, tak doporučuji tento www.okvzduch.cz/mobilni-odvlhcovac-kruger-airsec-265th, máme ho ve firmě a funguje opravdu parádně a hlavně nežere moc energie

Odpověď
Honza | 6.7.2017 09:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Suchý vzduch, co s tím?
Také mám od nich koupený odvlhčovač, a jsem naprosto spokojena, konečně máme doma normální vzduch a netvoří se nám tolik plísní

Odpověď
Jíťa | 23.8.2017 11:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suchý vzduch, co s tím?
Zkušenost s ultrazvukovým čističem vzduchu? www.orava.eu/cs/produkty/produkty-pro-domacnost/ventilatory-zvlhcovace-vzduchu/item/227-zvlhcovac-vzduchu-hum-32 S kamarádkou jsme se o tom bavily, poněvadž obě máme byty ve staré zástavbě před rekonstrukcí, kdoví kdy, a se starým ústředním topením. Tak jsem googlila, a našla tenhle.

Odpověď
Ella | 6.8.2020 13:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suchý vzduch, co s tím?
Zdravím, řeším podobný problém a našla jsem tohle srovnání https://www.arecenze.cz/zvlhcovace-vzduchu/ . Máte někdo zkušenost s některým z těch zvlhčovačů? Jsou tam dost rozdíly v cenách, ale celkem sedí k tomu, že čím větší prostor, tím vyšší cena. Myslíte, že když bych dala zvlhčovač pro velké prostory do menšího prostoru, bude ten malý prostor prostě zvlhčený rychleji, nebo by z toho mohly vzniknout problémy?

Odpověď
Helena | 6.11.2020 17:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suchý vzduch, co s tím?
Ahoj, objednej si zvlhčovač vzduchu a máš po problému :-) . Já jsem si ho objednala vloni ze Vzdušínu www.vzdusin.cz/zvlhcovace-vzduchu a zapínám ho, jakmile začínáme topit. Máme krbová kamna, a ta nám doma hodně vysušují vzduch. Mně to nijak nevadí, ale manžela suchý vzduch dráždí ke kašli.

Odpověď
Pavla | 20.12.2023 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suchý vzduch, co s tím?
A co třeba rekuperace? Neuvažovali jste nad tím? My jsme u nás doma také řešili problém se špatnou kvalitou vzduchu a právě rekuperace nám to nakonec pomohla vyřešit. Jak přesně to funguje atd se dá dočíst třeba tady https://rekuperace-aldes.cz/ Právě od té firmy nakonec rekuperační jednotku doma i máme. Určitě můžu doporučit. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné