Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Hladina cukru v krvi - řešení

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hladina cukru v krvi - řešení - diskuze na toto téma
Máte zkušenost s některým z přípravků nebo dokonce jídlem, které by dokázalo tělu pomoci k lepší hladině cukru v krvi?


Monika | 16.1.2022 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hladina cukru v krvi - řešení
Opravdu dlouho jsem hledala, jaké jsou vlastně možnosti a narazila jsem na přírodní potravinový doplněk stravy https://www.herbalworld.cz/imunworld/2-imunworld-8594206070018.html , která obsahuje právenku latnatou. Ta dokáže tělu pomoci k lepší hladině cukru v krvi. Měla jsem z toho velkou radost, když jsem při měření viděla, jak se mi hladina cukru začíná napravovat.

Odpověď
Radka | 21.5.2022 00:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hladina cukru v krvi - řešení
Chtěla bych si domů koupit kvalitní glukometr pro sledování hladiny cukru v krvi. Podle čeho bych ho měla vybrat?

Odpověď
Marta | 23.5.2022 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hladina cukru v krvi - řešení
Mám doma digitální glukometr, který je jednoduchý. Funguje to celé automaticky a dá se připojit k počítači, kde se vám přenesou data, která se pak dají vyhodnotit. Podařilo se mi ho koupit za 1300 a funguji s ním pravidelně.

Odpověď
Radka | 24.5.2022 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hladina cukru v krvi - řešení
Za 1300 to je v pohodě, hlavně aby to bylo opravdu jednoduché. Jaký jste vybrala?

Odpověď
Marta | 27.5.2022 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hladina cukru v krvi - řešení
Co jsem já vybrala https://www.onlinerousky.cz/beurer-gl-50-bila--5-leta-zaruka/ tak je jednoduchý. Taky nejsem žádný technický talent, ale tohle mi vůbec nedělá žádné starosti.

Odpověď
Zuz | 9.1.2024 10:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hladina cukru v krvi - řešení
Poraďte doplněk stravy na snížení cukru v krvi. Něco kde jste opravdu zaznamenali snížení po měření. Něco jsem zkoušela s obsahem skořice a lehký účinek to mělo, ale ne dostatečný abych za to utrácela peníze.

Odpověď
Heli92 | 2.4.2024 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hladina cukru v krvi - řešení
Já jsem taky zkoušela pár věcí na snížení cukru v krvi a musím říct, že doplněk Diapil je fakt dobrý. Mám s ním pozitivní zkušenost. Obsahuje různé přírodní věcičky, co prostě umí udržet ten cukr pod kontrolou. Možná ti to taky zabere. Je tam právě ta skočice, ale i další přírodní latky který se vzájemně podporují. Určitě je to lepší brát takhle pohromadě.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné