Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Výbava pro mimčo

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Výbava pro mimčo - diskuze na toto téma
Ahoj holky, v dubnu čekáme holčičku, takže už pomalu pokukuju po výbavě a chtěla bych se zeptat jaké věci by jste mi tak doporučily do "povinné" výbavy ? :)


Sandra | 29.1.2022 19:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro mimčo
No … každá maminka to má určitě jinak, ale já jsem byla třeba vděčná za to, že jsem dostala mojžíšův košík a pak taky určitě fixační polšářek a zavinovačku, ale tady to už jsem si pořídila sama.

Odpověď
Eliška | 1.2.2022 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro mimčo
Na co je ten mojžíšův košík dobrý ?

Odpověď
Sandra | 2.2.2022 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro mimčo
Tak jelikož jsem měla pro malou postýlku jenom v ložnici a byt máme celkem velký, tak jsem ji chtěla mít pořád u sebe, takže když jsem šla dělat něco do kuchyně nebo do obýváku, tak jsem si ji vzala do košíku.

Odpověď
Eliška | 3.2.2022 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro mimčo
Hele nebo se dívám, že mají takovéto sady, kde je všechno, co bych využila včetně toho košíku a navíc je tam zavinovačka zdarma :)) https://www.sleepee.cz/vyhodne-sady/

Odpověď
Niki | 27.2.2023 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro mimčo
Jaký máte kočárek? Sdílejte prosím zkušenosti a případně i odkazy, budu moc ráda za každou pomoc :)

Odpověď
Máša | 28.2.2023 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro mimčo
Taky vybírám kočárek tak prosím poraďte s výběrem :-)

Odpověď
Jani | 18.3.2023 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro mimčo
Já mám tento kočárek https://www.malvik.cz/Noordi-Fjordi-2v1-Fern-2022 a nemůžu si ho vynachválit. Chrání miminko za každýho počasí, můžu s ním jezdit pohodlně po městě i mimo město. Je lehký, snadno se s ním manipuluje, má pevnou konstrukci, možnosti polohování...nemám mu za sebe co vytknout.

Odpověď
Niki | 23.3.2023 18:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro mimčo
Ten vypadá parádně, čtu na něj hodně dobrých recenzí takže zatím je můj favorit, díky moc :)

Odpověď
Jani | 28.3.2023 23:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbava pro mimčo
Já jsem opravdu ráda, že jsme nakonec vzali tenhle. Vybírali jsme mezi vícero a jsem ráda, že jsme se rozhodli pro něj když občas poslouchám kámošky co řeší s kočárky (kola, skládání…)

Odpověď
Kája | 29.3.2023 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro mimčo
Taky jsem na něj koukala, takže říkáš že s ním můžeš v pohodě i do přírody na delší procházku?

Odpověď
Jani | 30.3.2023 23:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbava pro mimčo
No jasně, já takhle chodím hodně a úplně v pohodě. Má dobře odpružený kola a je dobře stabilní a zároveň lehký, takže se s ním dobře manipuluje

Odpověď
Malvina | 19.7.2023 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro mimčo
Brala jsem tento https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-geo3-complete-set-special-timeles-taupe, sice dražší, ale chtěla jsem aby opravdu vydržel po celou dobu a ne řešit potom další koupi. Jinak byl v plné výbavě a dal se z něj udělat i sporťák, takže super. Navíc sedátko pro větší děti je až do 4 kilo, využily jsem jej do poslední chvíle.

Odpověď
Terka | 25.7.2023 16:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro mimčo
Ten vypadá dobře náhodou a je super, že to není trojkolka, já bych měla strach, že malého vyklopím. Takže ti doručí kočárek až domů? Nemusíš nikam pro něj? Já bych toho teď využila, možná jiný, ale dost by se to hodilo. Brala jsi i nějaké nosítko nebo ještě něco?

Odpověď
Malvina | 28.7.2023 15:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbava pro mimčo
Přesně, já bych do trojkolky taky nešla, teď ani předtím. Tento byl fakt super, ale mají i levnější nebo ještě drazší i pro dvojčátka. :) A jsou fakt bytelné. Lehce ovladatelné, to pro mě hrálo velký význam. Ano brala jsem na Crystal baby i nostíko i nějakou komsmetiku i lehátko , se vším jsem byla moc spokojená, takže určitě tam mrkni. Kvalitní a moc hezké.

Odpověď
Terka | 28.7.2023 15:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výbava pro mimčo
Nosítko jsem si tam už jedno zamilovala od Ergo baby, takže do toho určitě půjdu, hledala jsem si ještě nějaké recenze a vychází to moc dobře, takže jsem ráda a určitě tam něco vemu, na lehátka jsem se také dívala a myslím že budu taky objednávat jedno, to mi přijde že určitě využiju :D. Tak díky za pomoc!

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné