Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 03. února 2023, svátek má Blažej, zítra Jarmila
Vyhledávání

Diskuse - Hubnutí po porodu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hubnutí po porodu - diskuze na toto téma
Mohla bych se holky zeptat jak se vám podařilo sundat přebytečná kila, co vám zůstaly po porodu ?

Mirka | 3.4.2022 13:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
S tímto ti pomůže kalorický deficit. Super je na toto ketofit dieta, protože je to jediná dieta, která obsahuje nejméně sacharidů ze všech keto diet co jsou k dostání.

Odpověď
Erika | 13.4.2022 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí po porodu
Můžu se zeptat jestli s ní máš přímo zkušenost ? Hrozně by mě zajímalo jestli se na té dietě dá vydržet fakt 3-4 týdny ?

Odpověď
Mirka | 19.4.2022 18:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí po porodu
Ano mám a jelikož jsem dietu držela přes 4 týdny, tak vím, že se to vydržet dá :) hlad jsem neměla vůbec a chutě taky ne, protože tam mají i sladká jídla, což mi naprosto vyhovovalo.

Odpověď
Erika | 30.4.2022 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí po porodu
Tak mám doma tady ten balíček a mám za sebou první týden a zatím se mi to daří dodržovat bez problémů, tak snad vydržím až do konce :) https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny

Odpověď
Valounek | 8.4.2022 15:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Motivace a hýbat se. Dejte si cíl. U mě to bylo třeba oblečení Replay od https://www.plazafashionstore.cz/znacka/replay/ které se mi líbilo, ale neměla jsem do něj postavu. A hlavně se nepřepínejte. Ono počítejte s tím, že to nebude hned. Dejte tomu půl roku, klidně rok. Důležitá je i ta cesta, ne jenom výsledek. Sama uvidíte, že na té cestě najdete sama sebe a vztah ke svému tělu. :) Přeju hodně štěstí! :)

Odpověď
Valounek | 11.5.2022 12:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Pohyb co to šlo. Ne že bych měla každý den dvě hodiny na běhání, ale prostě udělat si aspoň pár sed lehů a tak různě. Posilování s vlastní vahou, co tělo a doktoři dovolí. A do toho jídelníček. Super byly třeba FAST palačinky od https://www.insidefit.cz/palacinky/ ty mi docela chutnaly. :) A váha pomalu šla dolů. Ale zase to neberte tak, že zhubnete za měsíc 20 kilogramů. Je to spíš o nějakém dlouhodobém procesu. :)

Odpověď
Hedvika | 16.5.2022 19:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Ahoj holky jak řešíte ty přebytečná kila po těhotenství?Nevím jak na to abych byla zase hubená.

Odpověď
Eliška | 21.5.2022 14:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem po porodu hezky zhubla po proteinové dietě.Kila si stále držím a jsem spokojená.

Odpověď
Hedvika | 25.5.2022 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Můžes mi sem dát nějaké info o té dietě?

Odpověď
Eliška | 30.5.2022 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mrkni se na odkaz a tam je vše napsané https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny

Odpověď
Marika | 29.6.2022 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Chtěla bych zkusit nějaký detox, máte zkušenost?

Odpověď
Dityna | 30.6.2022 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Taky jsem nad nějakým uvažovala, tak jestli máte nějaký osvědčený..

Odpověď
Mirka | 26.7.2022 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Opravdu kvalitní je tenhle https://www.juvenil.cz/peroralni-tobolky/juvenil-detox/

Odpověď
Marika | 27.7.2022 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
To vypadá dobře, zkusím díky :)

Odpověď
Mirka | 28.7.2022 17:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Za málo, ráda jsem poradila

Odpověď
Tatiana | 8.12.2022 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Ahoj holky,máte některá z vás problémy shodit přebytečná kila jako já.Už je to nějakou dobu co jsem porodila,ale pořád se mi nedaří shodit ty kila na víc.

Odpověď
Sandra | 19.12.2022 17:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Velice mi pomohla proteinová dieta.Musíš pít jenom kvalitní koktejly a hubneš.Za mě je to super osvědčená věc.

Odpověď
Tatiana | 20.12.2022 17:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já ráda takové koktejly ochutnám.Hlavně že budu zase hubená jako dříve.Udělám pro to vše.

Odpověď
Radka | 20.12.2022 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Vyzkoušej ketodietu od ketodiet.cz ta mi moc pomohla :-)

Odpověď
Sandra | 21.12.2022 20:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Nejlepší dieta jakou jsem kdy zkoušela je www.ketofit.cz Musím říct,že mi vážně chutnaly ty jejich výrobky a nemusela jsem u toho vůbec nic dělat a jenom jsem hubnula.Prostě krása.

Odpověď
Pavla | 4.1.2023 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Já jsem už po dvou dětech a postavu opravdu nemám úplně takovou, jakou bych si představovala. Chtěla bych si doma zařídit soukromou posilovnu. Zvládl by mi prosím někdo poradit, jaké stroje jsou na domácí cvičení nejlepší?

Odpověď
Jitka | 10.1.2023 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nechodila jste třeba před tím do posilovny? Co jste tam měla oblíbené? Já jsem chodila vždy hlavně asi na posilovací věž a na běhací pás. Proto jsem právě tohle pořídila domů a musím teda sama za sebe říct, že jsem spokojená.

Odpověď
Pavla | 14.1.2023 08:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
A jak jste vybrala kvalitu? Docela by mě to zajímalo než se pustím do výběru sama.

Odpověď
Jitka | 18.1.2023 05:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kupovala jsem totiž vybavení od https://www.fitham.cz/ , kde jsem si u nich na stránkách našla nákupní rádce a podle toho jsem si věci vybírala. Hodně mi to opravdu s výběrem pomohlo. Navíc tam máte vlastně dopravu zdarma po celé ČR, takže mi to rychle vlastně přišlo až domů.

Odpověď
Alena | 17.1.2023 12:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Ahoj holky,porádite mi jak nejlépe shodit přebytečná kila po porodu?

Odpověď
Františka | 23.1.2023 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mě po porodu nejvíce pomohla proteinová dieta.Pěkně mi šla kila dolů a jsem pořád hubená.

Odpověď
Alena | 25.1.2023 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Takovou dietu vůbec neznám.Myslela jsem,že budu muset držte nějakou stravu a začít sportovat abyc pořádně zhubla.

Odpověď
Františka | 31.1.2023 14:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mám nejlepší zkušenosti tady s touto dietou https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny Nemusíš vůbec sportovat a krásně hubneš.Mohu doporučit,mají kvalitní produkty.

Odpověď
Alena | 30.1.2023 20:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí po porodu
Mě k hubnutí dopomohla dieta od ketodiet.cz je úžasná a zhubla jsem zatím 5 kilo :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné