Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 22. října 2018, svátek má Sabina, zítra Teodor
Vyhledávání

Diskuse - Hodinky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hodinky - diskuze na toto téma
Ahojky, chtěla bych se zeptat jakou máte zkušenost s hodinkami s GPS pro děti. Na kolik Vás na měsíc přijdou a jsou voděodolné?

Monika | 25.8.2017 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hodinky
Ahoj, s hodinkami jsme moc spokojení, lokace je velmi přesná a vím, kde se dítě nachází. V hodinkách je běžná simkarta a my máme tarif celá rodina dohromady, takže nedokáži říct na kolik nás měsíčně výjdou. Zkus kouknout na stránku https://www.cleverstore.cz/caste-otazky/ , je zde spousta odpovědí na různé dotazy :)

Odpověď
Aneta | 12.9.2017 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hodinky
Přemýšlela jsem o koupi, děkuji za stránku, je tam vše krásně popsané. Takže jsem objednala jedny růžové hodinky pro dceru, také na cleverstore.cz. Dcera je nadšená, ráda je nosí, mají velmi příjemný pásek.

Odpověď
Lucie | 7.9.2017 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hodinky

Odpověď
Lucie | 7.9.2017 14:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hodinky
Máme doma hodinky Gator 2 a jsme moc spokojeni. Rozhodně jsou lepší než Gator 1 a hlavně baterie déle vydrží. Do hodinek jsem pořídila jen dobíjecí SIMkartu a měsíčně se pohybujeme okolo 100,-

Odpověď
Lenka | 15.9.2017 15:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hodinky
Děkuji za info, o hodinkách jsem přemýšlela už dříve. Dcera teď začla chodit sama do školy, tak půjdu jednky Gator 2 objednat :)

Odpověď
Anna | 22.9.2017 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hodinky
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli musí být v hodinkách dobíjecí simkarta a nebo lze nastavit i paušál u našeho operátora. A kolik dat mesíčně je k hodinkám potřeba?

Odpověď
Lenka | 26.9.2017 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hodinky
Do hodinek patří základní simkarta a je na tobě jestli zvolíš paušál a nebo dobíjecí kartu. Takže ano i simkarta s paušálem může být v hodinkách. Měsíčně je potřeba zhruba 30 MB dat.

Odpověď
Anna | 28.9.2017 12:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Hodinky
Moc děkuji za odpověď. Koukala jsem přímo na stránku cleverstore.cz a mají tam vše krásně vysvětlené.

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.