Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Prsteny

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Prsteny - diskuze na toto téma
Máte někdo zkušenost s Helvetia-hodinky.cz? Moc se mi líbí jejich nabídka snubních prstenů, tak budu ráda za zkušenosti, děkuju :-)


Kristýna | 18.4.2022 18:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Prsteny
Snubáky ještě nevybíráme, ale dostala jsem překrásný zásnubní prstýnek z Olivie. Pořád jsem se na něj dívala až jsem ho od přítele dostala, ale jako zásnubní, tak mi tím docela vyrazil dech :)

Odpověď
Vandič | 22.5.2023 14:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Prsteny
Mají tam krásné šperky všeobecně. Já tam nakupuji vždycky jako dárek. Nedávno jsem pořizovala i sestře k narozeninám, šperky pro děti tam mají opravdu moc hezké a řekla bych i originální. :) Hlavně je to česká firma, tu vždy ráda podpořím.

Odpověď
Danka | 25.5.2023 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Prsteny
Já teď zrovna řeším dárek pro dceru od kamarádky, bude mít deset a ráda, bych jí koupila něco na parádu, co by jí vydrželo. Můžu se zeptat, kdyby se jí to třeba nelíbilo nebo neseděl prstýnek, můžeme vyměnit za jiný nebo jinou velikost?

Odpověď
Vandič | 29.5.2023 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Prsteny
Určitě ano, reklamace tam je samozřejmě možná. Určitě doporučím případně zjistit jakou velikost má, případně tady je i tabulka jak změřit a podle toho i vybrat velikost prstýnku. https://www.olivie.cz/velikosti-prstenu/. :) Výměna je jinak velmi rychlá, my měli do dvou dnů vyřešeno. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné