Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - EKO čističe

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
EKO čističe - diskuze na toto téma
Dobrý den, mám dotaz - kupujete si domů ekologické čističe? Má to smysl z hlediska ekologie, poradíte?


Martina | 9.4.2022 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
EKO čističe
Zdravím, za mě to důležité je, musíme každý začít sám u sebe a pak můžeme planetě aspoň trochu odlehčit a pomoct. Nakupuju na tomto eshopu https://www.wereco.store/ Mají velký výběr EKO produktů a značek.

Odpověď
Erika | 10.4.2022 14:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
EKO čističe
Taky nakupuju na wereco store. Dost jsem si oblíbila značku Klar, mají veškeré čistící přípavky do domácnosti. No a mimo čistící přípravky, jsem začala používat i kosmetiku co tam mají a z čeho jsem nadšená, tak je ten jejich makeup.

Odpověď
Marie | 18.4.2022 10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
EKO čističe
Holky, já kupuju domů značku KLAR. Mají dobré produkty, prášky vyberou krásně prádlo a vše mají biologicky odbouratelné.

Odpověď
Julie | 22.4.2022 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
EKO čističe
Holky díky - na wereco.store mají super produkty i třeba na tělo a na pleť, určitě u nich nakoupím.

Odpověď
Jana | 24.4.2022 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
EKO čističe
Holky, tak mám objednáno - je pravda, že jsem tu ekologii dlouho neřešila, ale měli bysme se nad tím všichni zamyslet a být k planetě trochu ohleduplní. Jsem ráda za tip na wereco.store, mají velký výběr.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné