Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Pojištění majetku

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pojištění majetku - diskuze na toto téma
Zdravím, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s pojištění majetku nebo nemovitosti? Vdala jsem se a s manželem koupila dům. Chtěla bych mít vše dobře pojištěné, abych měla klid, že se nic nemůže pokazit. Kam jít pro výhodné pojištění?


Eva | 22.4.2022 00:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pojištění majetku
Co jsem v poslední době řešila pojištění, tak jsem k tomu vždy používala srovnávač pojištění, kde si můžete najít nabídky pojišťoven během pár minut. Pokud se vám bude některá z nabídek líbit, tak si pojištění můžete rovnou online i sjednat.

Odpověď
Tereza | 24.4.2022 18:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pojištění majetku
Jak přesně funguje to sjednávání pojištění online? Jak se online podepíše smlouva o pojištění?

Odpověď
Eva | 25.4.2022 18:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pojištění majetku
Já jsem používala srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ , kde je to online sjednat jednoduché, celé vás to logicky navede a případně nabízí i možnost sjednání po telefonu. Podepisovat smlouvu nemusíte místo toho postačí pojištění zaplatit bankovním převodem a tím se pojištění potvrdí.

Odpověď
Helča | 24.6.2022 23:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pojištění majetku
Nad něčím podobným teď také uvažuji. Podle mě je v dnešní nejisté době prostě rozumné mít svůj majetek pojištěný. Já například už delší dobu přemýšlím i nad tím, že si uzavřu i nějaké životní pojištění. Kdyby se mi náhodou něco stalo, tak aby z toho manžel a děti alespoň něco měli. Dívala jsem se na různé nábídky a špatně nevypadá například toto: https://www.metlife.cz/individualni-pojisteni/zivotni-pojisteni/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné