Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Způsoby jak ušetřit

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Způsoby jak ušetřit - diskuze na toto téma
Dobrý den, ráda bych dostala nějakou radu, jak ušetřit více v domácnosti. Nějak si nevím rady v tomto ohledu a potřebuji každou kačku.


Kaja | 23.9.2017 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Můžeš se zkusit podívat na nějaký kalkulačky na internetu, zda neutrácíš moc za plyn, elektřinu, hypotéku apod.

Odpověď
Alena | 23.9.2017 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Způsoby jak ušetřit
A kde bych něco takového našla? Jak říkám, nevyznám se v tom a obzvláště ne v číslech...

Odpověď
Kaja | 24.9.2017 09:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Tak taková jistota na internetu je usetreno.cz. Ti jsou dost známí a věrohodní.

Odpověď
Alena | 24.9.2017 10:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Jee, díky moc. A kolik taková sranda stojí? A co všechno potřebují?

Odpověď
Kaja | 24.9.2017 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Nestojí to prosím tě vůbec nic. No to oni se tě pak sami zeptají, budou ti volat a všechno s tebou vyřídí :-)

Odpověď
Věra | 27.5.2019 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
i já jsem kvůli změně dodavatele do Armexu raději volala, bylo to pro mě lepší než zajíždět do té jediné pobočky, kterou mají

Odpověď
Ivana | 21.11.2020 19:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Ahoj, my jsme se rozhodli začít topit něčím, čemu se říká tepelná čerpadla země-voda a od té doby si nedokážeš představit, kolik jsme dokázali ušetřit za takovou obyčejnou věc jako je topení. Určitě doporučuji všem, kteří se snaží ušetřit na čemkoliv, co to ještě jde :-) Odkaz na ně je tady https://mastertherm.cz/sortiment/tepelna-cerpadla-zeme-voda/

Odpověď
Darina | 26.10.2020 15:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Těch způsobů, jak můžete v domácnosti ušetřit docela dost peněz je opravdu hodně. My jsme se například s přítelem v karanténě zaměřili na to, abychom přešli k levnějšímu dodavateli elektřiny. Hledali jsme tedy dlouhou dobu na internetu a nakonec nám dle propočtů vyšlo nejvýhodnější řešení - elektřina od menší firmy https://www.epet.cz/elektrina/ :-)

Odpověď
Lucka | 13.11.2020 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Mně osobně udělá vždycky obrovskou radost, když něco musím nutně koupit a podaří se mi najít úplně stejný výrobek / produkt na jiném eshopu za lepší cenu :-) Třeba včera se tomu tak stalo při výběru nových zimních pneumatik, kdy mi kamarád doporučil eshop https://www.pneuok.cz/ a opravdu tam mají velice nízké ceny oproti konkurenci.

Odpověď
Petulka | 11.5.2021 09:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Hezký den přeji. Chci se zeptat, máte někdo zkušenost i s nákupem jetých pneumatik? Přemýšlím jestli to má cenu...našla jsem bazar pneumatik www.pneu-novak.cz/pouzite-pneu-praha-10-bazar.html a příjde mi to jak fajn nápad jak ušetřit. Je ale otázka jestli se to v celkovém součtu opravdu vyplatí více než kupovat rovnou o něco dražší ale za to nové pneumatiky. Co si o tom prosím myslíte? Děkuji moc!

Odpověď
Ema Rychlá | 27.6.2022 16:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
My se dívali s přítelem na ceny elektřiny a plynu a naprosto jsme se zděsili. Prostě si vezměte, jak náročné pro nás bude v příštích letech vycházet finančně. To bude hotová sebevražda, krize je tady a bude s námi dlouho. Ještě před zdražením jsme proto u https://www.rocal.cz/designove-krby vybrali designový krb.

Odpověď
Nikola | 11.5.2023 05:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Já nakupuju v akcích. Bydlíme na takovém menším městě a máme tu Penny, Lidl a Billu, tak jednou za týden objedu všechny tři obchody a v každém nakoupím to, co je v akci. To se mi docela osvědčilo. Taky peru a noční proud, snažím se zbytečně nesvítit a nikde nejezdit zbytečně autem, kvůli naftě. Nejvíc peněz ale ušetříme díky tomu, že neplatíme drahé topení. Máme akumulační kamna z flamen.cz/product-brands/norsk-kleber/ , ve kterých se nespálí moc dřeva, protože se v nich dokonale spaluje, takže kromě počátečních nákladů nás topení nestojí skoro nic :-) .

Odpověď
Alžběta29 | 14.6.2018 13:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Tak pokud chceš ušetřit na vytápění, ať už topíš plynem nebo elektřinou, tak je dobré zainvestovat do pořádného zateplení. Třeba taková foukaná tepelná izolace je hotová ani ne za pár dní a udělá obrovský rozdíl. Více info najdeš když tak tady: www.tepelna-izolace.com/o-foukane-izolaci

Odpověď
Marcela19 | 31.7.2018 19:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Skvělou cestou, jak ušetřit, jsou podle mě taky letáky. Člověk se ale nesmí nechat zlákat a musí nakupovat jen to, co opravdu potřebuje, jinak ve finále utratí víc, než chtěl. Já je třeba sleduji tady - www.tipli.cz/letaky - přijde mi to pohodlnější než v tištěné formě a hlavně je mám všechny na jednom místě.

Odpověď
Lenka | 17.4.2019 19:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Způsoby jak ušetřit
Tak v tomto s vámi úplně souhlasím. Mně třeba dlouho trvalo než jsem se naučila šetřit. Dřív jsem si kupovala spoustu zbytečností a díky tomu jsem neměla prakticky žádnou finanční rezervu. Ta doba už je naštěstí ale dávno pryč a teď mám díky tomu našetřeno celkem dost peněz. Docela uvažuji i nad tím, že bych část z nich někam investovala. Už delší dobu pravidelně sleduji tento portál https://www.investice.cz/ odkud už se mi povedlo načerpat hodně informací týkajicích se právě investic.

Odpověď
Věra | 27.5.2019 22:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
to já ušetřila především na elektřině a plynu, díky přechodu k www.armexenergy.cz, který oproti předešlýmu dodavateli mě vychází několikrát levněji

Odpověď
Nela | 20.12.2019 06:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Ahoj, my jsme každý rok platili hodně za topení, takže jsme se soustředili na tuto položku. Zjistili jsme, že nám okny hodně táhne a proto musíme víc topit. Našla jsem na internetu tento článek www.utulnydum.cz/clanek/Zimni-rezim-plastovych-oken---mytus,-nebo-neco,-co-vam-zapomneli-rict a na jeho základě jsme okna seřídili a teď krásně těsní, takže už můžeme topit míň, tudíž konečně za topení trochu ušetříme.

Odpověď
Katka | 25.4.2023 09:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Způsoby jak ušetřit
Já šetřím se slevovými kupony, které si vždy vyhledám na internetových stránkách https://slevovykupon.net/. S nimi ušetřím za každý nákup nemalé peníze a můžu si tak pořídit více věcí, jelikož jinak bych na ně neměla. Nikdy předtím jsem nevěřila, jak moc můžu ušetřit, dokud jsem je nezačala používat na koupi oblečení, kosmetiky atd.

Odpověď
Lenča | 30.8.2019 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
No, pokud například s partnerem chodíte na večeře nebo něco podobného, tak bych jeden tip měla. Zkuste sledovat jestli náhodou v nějaké restauraci ve vašem okolí není tzv. happy hour - tzn hodina, kdy je například vše s nějakou slevou nebo něco podobného. Díky tomu se dá celkem dost ušetřit. Já si takovéto akce hlídám díky tomuto serveru: https://www.happyhours.cz/

Odpověď
Terina | 31.3.2020 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Já teda v poslední době docela dost šetřím na potravinách. Konkrétně tak, že je nakupuji ve slevách. Většinou něž jedu nakupovat, tak se mrknu na https://www.mujletak.cz/ co mají kde ve slevě a podle toho si nákup zorganizuju. Určitě doporučuju, dá se tak docela dost ušetřit. :-)

Odpověď
Katusa | 30.8.2022 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Tohle teď taky hodně řešíme. Hlavně pak teda topení. To zatím máme vyřešené tak, že jsme si z https://www.levnekrby.cz/ koupili krbová kamna a nejspíš tuto zimu budeme topit primárně v nich. Normálně topíme plynem, ale kdo ví jestli letos v zimě vůbec nějaký bude. Je určitě lepší, když jsme na to takto připravení.

Odpověď
Marta | 8.6.2023 09:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Způsoby jak ušetřit
Víte prosím, jak se to teď pohybuje na trhu energií? Kde přepsat energie na novém domě? Poradíte?

Odpověď
Lucie | 12.6.2023 08:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Způsoby jak ušetřit
Není dlouho co jsem to řešila a vlastně sehnat vše výhodně mi pomohl online porovnávač, kde si ceny zjistíte kompletně na jednom místě.

Odpověď
Marta | 13.6.2023 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Způsoby jak ušetřit
Kde se to pojištění dá kompletně porovnat na jednom místě? Celkem by mě to fakt docela dost zajímalo. Můžete mi teda poradit, kam se to mrknout?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné