Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Pohlcovač pachu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pohlcovač pachu - diskuze na toto téma
Ahojky všem, chtěla bych se zeptat. Máme doma docela dost zvířat, jsme hodně milovníci psů a koček :) No, ale... Je to doma docela dost cítit. Tak jsem se chtěla zeptat, zda máte zkušenost s nějakým dobrým pohlcovačem pachu? Díky moc.


Linda | 31.7.2022 19:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pohlcovač pachu
Kdo má super likvidátory pachu, tak je ALP. Mám ho doma taky kvůli zvířatům. Máme kočky a ty jsou prostě cítit, takže jsem to řešila a tohle teda pomáhá.

Odpověď
Ester | 27.8.2022 11:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pohlcovač pachu
My máme doma zvířata, takže likvidátor pachu je pro mě docela důležitý. Kupuju tento https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-zvirata-citron/, ten se nám doma osvědčil nejvíc. Fakt můžu jen doporučit.

Odpověď
Kikina | 28.8.2022 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pohlcovač pachu
Ahoj, voní ten likvidátor pachu svěže? A opravdu pach zlikviduje? Není to jen nějaké překrytí, co za chvíli vyprchá?

Odpověď
Ewa | 1.10.2022 10:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pohlcovač pachu
Hele, takhle... Já jsem likvidátorů a zaručených pomocníků zkusila opravdu hodně... A co si myslíš? Nic nemopohlo :/ Vůbec nic... Byly to jen osvěžovače vzduchu. Ale ten likvidátor pachu od alpik, ten je senzační. Ten konečně funguje, jak má. A vůní mají na výběr opravdu hodně.

Odpověď
Gabča | 1.11.2022 14:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pohlcovač pachu
Jaká je podle tebe nelepší vůně? Nebo teda spíš - jaká vůně ti nejvíc sedí?

Odpověď
Gabula | 28.11.2022 17:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pohlcovač pachu
Já mám rád jemné, svěží vůně, proto jsem si zkusila koupit tu vůní lnu https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-domacnost-len/ a musím říct, že ta mi voní moc :) Je jemná, pach likviduje a zůstává příjemná vůně :)

Odpověď
Ewa | 19.12.2022 14:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pohlcovač pachu
Super, jsem ráda, že jsem našla info k těm likvidátorům. Já jsem po nich docela dlouho pokukovala, ale protože vše, co jsem do teď zkusila, nebylo nic moc, tak jsem byla docela skeptická. Ale zkusím ještě ten od alpika. Tak snad budou účinné.

Odpověď
Michaela | 10.7.2023 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pohlcovač pachu
Já jsem na tom byla stejně... Zkusila jsem toho hodně. Pokaždé slibovaly skvělý účinek. A nic bohužel. Ale jinak tento alpik likvidator je dokonalý. Je skvělý, konečně něco, co opravdu zabírá.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné