Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - CBD oleje?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
CBD oleje? - diskuze na toto téma
Jaké máte zkušensoti s CBD? Jde mi konrétně o příznivé účinky oleje. Slyšela jsem, že by mohly pomoct při uvolnění stresu, je to tak? Díky moc.


Alice | 30.5.2022 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
CBD oleje?
No, takto :) já mám zkušenost s tímto CBD nano https://www.cbd-nano.com/cbd-nano-spray-30-ml/. On je přímo na odbourání stresu. A musím říct, že mi tento olej opravdu pomohl.

Odpověď
Karolína | 1.6.2022 20:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
CBD oleje?
Já jsem si na pravidelné užívání koupila tady ty a to hlavně kvůli imunitě a špatnému spánku https://www.rastakoala.com/product/detail/i-am-cbd-full-spectrum-cbd-hemp-oil-5-10-ml-original. Jakmile tady ty doberu, tak bych chtěla zkusit silnější.

Odpověď
Miška | 29.6.2022 13:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
CBD oleje?
Ty jo, tak to je super :) Musím na to mrknout, protože já s tím stresem docela bojuju a vůbec už nevím, co s tím. Tak zkusím to CBD. Jak se užívá? A po jaké době jsi pozorovala účinky?

Odpověď
Danka | 19.5.2023 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
CBD oleje?
Ano, sama jsem vyhledala CBD jelikož jsem byla ve velkém psychickém vypětí, neustále pod stresem a neuměla jsem vůbec vypnout hlavu, pak se to přesunulo i na problémy se spánkem, nechtěla jsem brát prášky, tak jsem sáhla po CBD a to mi tedy hodně pomohlo.

Odpověď
Peťka | 25.5.2023 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: CBD oleje?
To bych strašně potřebovala, ale bojím se že to nebude fungovat a zbytečně vyhodím peníze oknem. Vy jste měla také ty olejíčky? Není to i v jiné verzi? Nemůžete na tom být pak závislá?

Odpověď
Danka | 29.5.2023 12:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: CBD oleje?
Závislost určitě ne, není tam THC, takže o závislosti nemůže být řeč. Mě to pomohlo velmi a zabírá defacto okamžitě. Dávala jsem si je vždy na večer, když jsem potřebovala už vypnout a krásně to uvolní hlavu a konečně jsem se vyspala. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné