Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Kvalitní kávovar

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kvalitní kávovar - diskuze na toto téma
Ahoj všem :) Mám dotaz... Domů bychom si rádi pořídili kvalitní kávovar. Líbí se nám Nivona - https://www.nivona-eshop.cz/. recenze jsou na něj super, ale já bych ještě ráda slyšela info od někoho, kdo ho má :) Děkuji.


Sylva | 25.10.2017 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Hele a co zavolat jejich pracovníkovi, panu Škrhovi. Ten těm kávovarům rozumí a myslím, že ti poradí kávovar přesně podle tvých představ :)

Odpověď
Erika | 25.10.2017 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
Hele Nivona je skvělá. Máme ho. A koupili jsme taky hlavně proto, že mají skvělou podporu. Pan Škrha, který kávovarům rozumí, nám skvěle s nákupem poradil.

Odpověď
Tarinka | 17.12.2017 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
Určitě je. Pokud chceš poradit, tak zavolej panu Škrhovi - https://www.nivona-eshop.cz/kontakty Ten ti ochotně a profesionálně poradí.

Odpověď
Elenka | 25.11.2017 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Údržba je prostě tak nějak normální, jako uživatelsky velmi snadná :)

Odpověď
Klára | 15.12.2017 22:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
A je možné o celovém výběru kávovaru s někým poradit?

Odpověď
Daniela | 29.5.2018 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní kávovar
Pro prvotní inspiraci je na internetu pár docela podrobných rádců, třeba https://www.covybrat.cz/automaticke-kavovary-recenze/

Odpověď
Kaťa | 4.10.2018 14:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
My na základě těchtzo stránek taky vybrali automatický. Pákový jsme hledali na Heuréce podle recenzí a nakonec jsme došli na tento test https://www.arecenze.cz/recenze-pakovych-kavovaru/. Máme odtud teda De’Longhi EC 680a můžu moc doporučit :)! Obecně doporučuji koukat na recenze hodně :).

Odpověď
LukasP | 28.1.2019 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Pokud někdo hledáte tento kávovar stejně jako já, vězte, že v prodeji už je novější verze DeLonghi EC 685. Přijde mi to jako nejlepší volba klasického levného pákového kávovaru s tím, že mlýnek mám extra svůj. Kupovala jsem na základě testů zde: https://www.rankito.cz/nejlepsi-kavovary/

Odpověď
Anka | 27.8.2018 07:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní kávovar
Ahojky, mrkni sem https://www.nivona-eshop.cz/. Tam je kontakt na jejich pracovníka. Ten ti perfektně s výběrem pomůže :)

Odpověď
Růžena | 28.1.2018 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
My jsme třeba zkusili kontaktovat přes ten jejich formulář na webu Nivony a pan Škrha nám pak zavolal a přesně nám poradil co a jak :)

Odpověď
Renata | 29.1.2018 15:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Ahoj, no jasně, že ta možnost tady je :( i my jsme ji využili. Zavolej panu Škrhovi, ten ti přesně poradí, jaký kousek koupit :) Kontakt je na nivona eshop :)

Odpověď
Lenka | 26.2.2018 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Holky, dotaz… mě ty kávovary Nivona přijdou jako takový děla… :D Jako líbí se mi, fakt bych si nějaký kousek ráda koupila, ale mám strach… Jak je to s údržbou? Je uživatelksy jednoduhá? A jsou to vůbec kávovary do domácnosti?

Odpověď
Leonka | 27.2.2018 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Jaj, neblázni, to víš, že ano. Nivona má jak kousky pro kancelářské využití, tak i kousky do domácnosti. Jinak uživatelsky jsou velmi příjemné, krásně se udržují.

Odpověď
Monika | 10.6.2018 13:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Domů už taky budeme pořizvoat kávovar. Alespoň 15 barů aby měl, a kdyby byl v nerezovém provedení, také lépe. Značek je hodně, jakej se vám doma osvědčil?

Odpověď
Anežka09 | 12.6.2018 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
My jsme pořídili od Oravy, protože měl i napěňovač mléka - to mám ráda já. A jako plus jsem brala i nahřívání šálků. Kávu nám dělá dobrou, používáme denně a také pro návštěvy. Cena je na vybavení kávovaru víc než dobrá.

Odpověď
Monika | 21.6.2018 14:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní kávovar
Řekneš mi přímo ten model, prosím? To by pro nás bohatě stačilo.

Odpověď
Anežka09 | 27.6.2018 18:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Je to Orava ES-150, koukni na to.

Odpověď
Monika | 28.6.2018 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Ano, vybavení je mo dobré za tu cenu, navíc je to od kvalitní značky.

Odpověď
Klára | 9.7.2018 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Na internetových obchodech seženeš i s dopravou zadarmo. www.kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/orava-es-150/ Klidně si porovnej s ostatníma. Poměr cena-výkon je dobrý. Kávu připraví dobrou. I já jsem spokojená.

Odpověď
Anetka | 14.7.2018 18:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
A jejich mlýnek na kávu, máte někdo zkušennosti? Mě se líbí moc ten design zlatavé barvy, hodil by se nám do kuchyně. Má kapacitu 60 gramů.

Odpověď
Zuzanka | 26.7.2018 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Ten je taky dobrý. Kávu zvládne namlýt najemno.

Odpověď
Anetka | 28.7.2018 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Tak to bude dobrý kuchyňský spotřebič. Ten ruční to prostě tak krásně nenamele. :o)))

Odpověď
Beky | 29.7.2018 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Máme doma různé spotřebiče od této značky, naposledy nová konvice,a vždy nám vše fungovalo v pohodě delší dobu.

Odpověď
Lubka | 24.9.2018 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Ahoj, za mě jednoznačně doporučuju zn. Nivona https://www.nivona-eshop.cz/. S tím jsem s pokojená. S výběrem mi pomohli na zákaznické podpoře. A super. Tak to je můj tip.

Odpověď
Martinka | 25.9.2018 18:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Super, díky moc. A ty sis Nivonu koupila, jo? No a jakou konrétně máš?

Odpověď
Julča | 25.9.2018 18:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Hele a jakou tu Nivonu přesně máte?

Odpověď
Radka | 20.11.2018 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Kávovar máme plnoautomat, je to mnohem lepší a pohodlnější. Od té doby jsem kávomil.

Odpověď
Simona | 24.11.2018 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
A jakou značku? vybíráme nějaký na Vánoce, ale chceme už nějaký opravdu lepší...

Odpověď
Radka | 1.12.2018 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní kávovar
Už je to plnoautomat a má displej s volbami a dělá dvě presa zároven https://www.kulina.cz/plnoautomaticky-kavovar-e6-platinum

Odpověď
Simona | 1.12.2018 20:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Co všechno za kávy dělá, prosím?

Odpověď
Radka | 2.12.2018 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Mrkni se na popisek v odkaze, dělá všechno, co dě za kávový nápoj napadne.

Odpověď
Simona | 2.12.2018 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Kvalitní kávovar
Něco takového hledáme, koukám, že na kulině je toho na výběr více, tak se ještě mrkneme na stránky

Odpověď
Petra | 24.4.2020 00:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Já teda nedám dopustit na kávovary od Delonghi. Jeden doma máme a jsem s ním naprosto spokojená. Ta káva z něj prostě nemá chybu. Je ale pravda, že v poslední době s ním řeším ten problém, že se v něm začal dělat vodní kámen. To by snad ale mohl vyřešit tento odvápňovač: https://www.penepex.cz/delonghi-ecodecalk-odvapnovac-500-ml/

Odpověď
Jana | 7.9.2020 06:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
Ahoj, pokud lijete do kávovaru vodu z kohoutku, tak je potřeba alespoň jednou za měsíc kávovar odvápnit. My jsme to vyřešili tak, že jsme si koupili filtrační konvici a ta dokáže z vody vodní kámen vyčistit, takže máme krásně měkkou vodu na pití a do kávovaru :-) . Jestli filtrační konvici neznáš, tak se mrkni třeba na www.testino.cz/filtracni-konvice , mají tam pěkně vysvětlené, co to je a uvedené nejprodávanější typy. Rozhodně to stojí za koupi :-) .

Odpověď
Anet | 17.5.2021 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Kde mají prosím dobrou zrnkovou kávu ? Ráda bych vyzkoušela něco nového takže budu ráda za doporučení nějaké dobré kávy :)

Odpověď
Laura | 17.5.2021 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní kávovar
Vybíraly jste stejně tak dlouho jako kávovar i kávu ? Kávovar už mám teda doma, ale hledám kávu, co si do něj koupit.

Odpověď
Mirka | 25.5.2021 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní kávovar
Dalo mi to zabrat, protože mám ráda specifickou příchuť a ne všude mají zrnkovou kávu dobrou.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné