Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Vybavicka v koupelne

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vybavicka v koupelne - diskuze na toto téma
Ahoj, kde jste kupovaly vybavicku do koupelny? Přebalovak? Vanicku atd..?


Lenka | 25.9.2017 18:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Já jsem oboje koupila na www.malvik.cz, nebaví mě courat po obchodech

Odpověď
sandra | 27.9.2017 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavicka v koupelne
malvik je eshop?

Odpověď
sisi | 29.9.2017 19:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vybavicka v koupelne
ano je, ale je i kamenna prodejna malvik v Praze. Mají tam vše na co si vzpomeneš :)

Odpověď
Jana O. | 2.10.2017 19:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vybavicka v koupelne
No holky, já žasnu, kolik je v tom malvíku věcí. Tam mají snad úplně všechno

Odpověď
Renča | 3.10.2017 21:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vybavicka v koupelne
mohly byste hodit konkrétní odkazy na věci co jste v malvíku koupili?

Odpověď
Helééén | 7.10.2017 11:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavicka v koupelne
tak asi nejlepší je dojít do Hostivaře a mrknout na to v reále a pak to případně koupit z tepla domova

Odpověď
Anet | 9.10.2017 21:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vybavicka v koupelne
Malvík je ale v Hostivicích :) mrkni na www.malvik.cz, mají tam i adresu

Odpověď
Lucka56 | 19.11.2018 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Ahoj, s manželem jsme hodně vytížení, a tak nemáme moc času na to, abychom jezdili po obchodech, proto jsme si prakticky všechno vybavení do koupelny nakoupili z https://www.levna-koupelna.cz/ :) U nás proběhlo všechno v pohodě, tak když tak mrkni, třeba najdeš, co potřebuješ :)

Odpověď
efka11 | 9.12.2019 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavicka v koupelne
Jojo, tenhle web znám. Tam mají docela hezké věci. Já se tam nedávno dívala po nějaké protiskluzové podložce a bohužel jsem tam nenašla žádnou, která by se mi líbila. Nakonec jsem ji teda objednala odtud: www.emako.cz/protiskluzove-rohoze-a-predlozky/

Odpověď
Renata | 18.5.2019 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Ahojky. Já za sebe určitě můžu doporučit tento eshop: https://www.mamo-tato.net/ Kupovali jsme tam prakticky všechno pro naši malou. Od výbavičky po nějaké oblečení. Mají tam obrovský výběr a ty ceny také nejsou vůbec špatné, tak zkus mrknout. :-)

Odpověď
eva | 9.4.2020 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Holky můžu se zeptat, jaký máte názor na látkové pleny? Já momentálně používám jednorázové, ale docela uvažuji nad tím, že bych přešla na látkování. Co si o tom myslíte? Po látkových plenách už jsem se i dívala a koukala jsem, že nejsou tak drahé, jak jsem si myslela, viz třeba https://www.obchod-latkovepleny.cz/

Odpověď
Roman | 30.10.2022 12:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Koupelny jsou podle mě jedna z nejhlavnějším věcí v hezkém bytu/domu. Já osobně jsem investoval na moji rekonstrukce bytu Praha u https://www.provadime.cz asi nejvíce peněž a vyplatilo se to. Takže na koupelně fakt nešetřete.

Odpověď
Blahoslav_Jurina | 1.12.2022 14:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Webová stránka [url=www.supermamina.cz/diskuse/?forum=article&insert=article&id=5888&start=]je všetko[/url] , čo online hráč potrebuje na orientáciu v záplave online kasín. Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dôveryhodných online kasínach, sú zhromaždené na jednom mieste.

Odpověď
Valounek | 6.1.2023 09:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Máte tu relativně všechno. Já ještě doporučím tip z vlastní zkušenosti. Pořiďte odrostlejším dětem špunty do uší do vody od www.spankovna.cz/do-vody/ z mé zkušenosti je to tak, že se prostě ráchají ve vaně a nevšimnou si, že jim do ucha natekla voda. Není nic horšího, než ve tři ráno utěšovat brečící dítě, že to prostě přejde protože vidíte, jak mu voda vytéká z ucha ven.

Odpověď
Vašek | 4.2.2023 08:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
V koupelně jsem si zařídila vše podle sebe. Manžel zajistil firmu z Brna, která nám dělala rekonstrukci https://wwww.sedlacek-koupelny.cz/ a pak už jsme si vše vlastně tak nějak řídila sama. Jsem spokojená, konečně mám vše jak jsem chtěla a mohu si užívat zaslouženého relaxu ve vaně.

Odpověď
Lenka | 6.2.2023 20:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavicka v koupelne
Tak to já si teď do koupelny dokupuju fén, žehličku na vlasy a vůbec jsem nevěděla, že má takové věci orava.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné