Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Stolní gril

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Stolní gril - diskuze na toto téma
Ahojky holky, mohly byste přidat vaše zkušenosti se stolním grilem? Naši si ho přejí k vánocům, tak budu ráda za tipy :)


Betka | 29.7.2022 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stolní gril
Ahoj, za mě doporučuju kouknout na https://www.orava.eu/. Tam jsem vybírali my a prostě maximální spokojenost.

Odpověď
Dana | 28.8.2022 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stolní gril
My jsme si gril od Oravy koupili na začátku sezony. Už jsme potřebovali nový a stejně jsme s tím starým nebyli spokojeni. No a musím říct, že ten, co máme teď, je perfektní. S touto značkou nešlápneš vedle :)

Odpověď
Katy | 30.11.2022 07:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stolní gril
Jak to myslíte stolní gril? Jako kontaktní? Jestli ano, tak to je skvělá věc, taky ho máme doma. To pravé grilování to ale bohužel není. Právě z tohoto důvodu jsme si letos koupili na balkon ještě takový malý na dřevěné uhlí od https://www.avenberg.cz/k134-grilovani-grily-dle-vlastnosti-male-grily Sice se toho na něj moc nevejde, ale to grilování je hned o něčem jiném.

Odpověď
Elen | 9.5.2023 06:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Stolní gril
Od Oravy máme doma taky gril a nemůžeme si ho vynachválit. Za nás super kvalita :) Doporučuju, určitě.

Odpověď
Diana | 10.7.2023 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Stolní gril
Hele, já jsem se dívala na její nabídku a těch grilů tam mají opravdu hodně. Tak jsem se chtěla zeptat, s jakým konrétně máš zkušenost?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné