Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Hubnutí

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hubnutí - diskuze na toto téma
Holky, jaký je podle vás nejlepší způsob hubnutí? Co se vám osvědčilo? Diety, nejíst, cvičit? Já nevím, mám pocit, že na mě snad nic nefunguje... Za měsíc jedeme na dovolenou a já bych ještě něco málo ráda dostala dolů :)


Jana | 4.7.2022 18:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Také se chystám letos hodně hubnout, ale chtěla bych hubnout hlavně zdravě. Jaké cvičení doma je nejefektivnější z hlediska hubnutí?

Odpověď
Martina | 6.7.2022 00:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Než začala pandemie a omezení, tak jsem byla zvyklá chodit pravidelně do posilovny a dařilo se mi tak dobře držet postavu. Během covidu jsem nabrala 9 kg a dost jste to na sobě cítila. Proto jsem si pak pořídila domů rotoped a cvičím si v pohodě doma kdykoliv chci a nemusím se spoléhat na to, jestli někam mohu nebo ne.

Odpověď
Jana | 8.7.2022 00:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Jaký rotoped jste si domů vybrala? Kolik jste dala za kvalitní rotoped?

Odpověď
Martina | 10.7.2022 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hubnutí
Vybrala jsem rotoped, který jsem koupila jen za 10 tisíc https://www.fitham.cz/trinfit-vivo-b500i Rotoped má setrvačník, který má 9 kg a větší lcd displej, na kterém se dá jednoduše ovládat. Má i kvalitní střed, který dlouho vydrží. Na doma perfektní stroj.

Odpověď
Mirka | 31.7.2022 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Jestli holky držíte nějakou dietu, tak je dobré, aby jste se pročistily. Já jsem každý den užívala tady ten complex :) https://www.alpik.cz/complex-4-plus-hubnuti-pampeliska-lipa-vres-flora-natura/#

Odpověď
Simča | 27.8.2022 12:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Ten komplex znám, taky jsem ho užívala a musím říct, že mi pomohl moc. V tom hubnutí je fakt potřeba, aby ty střeva fungovala, jak mají. Na tom celém ten metabolismus stojí a tedy i hubnutí.

Odpověď
Jiřka | 2.10.2022 16:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Já jsem od nich koupila ta probiotika přímo pro ženy a musím říct, že jsem teda nadšená :) Ty mi vyhovují maximálně.

Odpověď
Hanka | 29.10.2022 08:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
A v čem jsou ta probiotika vhodná pro ženy? Tam je složení, co odpovídá potřebám žen?

Odpověď
Elen | 2.12.2022 10:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hubnutí
Přesně tak. Každý má jiný metabolismus, ženy jiný, než muži. Takže i ty doplňky jsou lepší brát takové, které jsou určeny přímo pro ženy nebo pro muže.

Odpověď
Tonka | 17.12.2022 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hubnutí
Ještě chci udělat mamce nějaký fajn balíček na vánoce :) Zdravá strava, vitamíny, doplňky stravy, přírodní kosmetika. Na alpik jsem se dívala a mají moc hezkou nabídku. Co bys tak do balíčku doporučila?

Odpověď
Lili | 10.7.2023 13:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hubnutí
Tak oni tam mají skvělé výrobky :) Mají hlavně bio a eko produkty, což je super, protože tyto produkty jsou šetrné :) Jak k tobě, tak životnímu prostředí. Zcela jistě tam vybereš a mamka bude spokojená.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné