Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - autosedacka

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
autosedacka - diskuze na toto téma
mamky odkud mate autosedacku?


eva | 23.10.2017 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
autosedacka
Take bych ráda měla nějaký tip. Brzy to také budeme řešit

Odpověď
Zdema | 25.10.2017 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: autosedacka
No maminy tak hodte ocko na www.malvik.cz

Odpověď
Julka | 5.11.2017 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: autosedacka
My jsme též zakoupily na www.malvik.cz, stačí kouknout na jejich stránky, mají obrovský výběr

Odpověď
Alex K | 26.8.2022 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: autosedacka
Doporučuji tuto autosedačku - TRIFIX2 i-SIZE <a href="https://www.youtube.com/watch?v=ocBERIg0QD0">www.youtube.com/watch?v=ocBERIg0QD0</a>

Odpověď
Alex K | 26.8.2022 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: autosedacka

Odpověď
Michaela | 12.11.2018 16:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
autosedacka
Já jsem kupovala na doporučení tady tuhle od Kinderkraftu a jsem s ní spokojená moc www.babyplace.cz/autosedacka-kinderkraft-gravity. Je taková hodně robustní, takže dítě do ní dobře zapadne a líbí se mi, že je chráněné i z boku, což jsem u některých sedaček postrádala.

Odpověď
Dana | 13.11.2018 17:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: autosedacka
Tady tu značku sice ještě neznám ale vypadá dobře .. Dívala jsem se že má 5ti bodové zabaezpečení což je v našem případě dobré, protože máme starší auto ve které sedačka stejně nejde chytit na isofix.

Odpověď
Michaela | 14.11.2018 18:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: autosedacka
Tak ono to vyjde na stejno bych řekla, protože se stejně nesmí prodávat sedačky, které nejsou dostatečně bezpečné. Tam už se potom rozhoduje podle toho, jestli je sedačka polohovatelná, jak se dá nastavit sedák, opěrka hlavy a podobně, což u téhle od kinderkraftu se dá.

Odpověď
Jana | 26.1.2019 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
autosedacka
V jakém váhovém rozmezí mají ty autosedačky ?

Odpověď
Michaela | 27.1.2019 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: autosedacka
Jo tak to se musíš podívat, my jsme kupovali od těch 9 - 36 kilo. Nechám ti tady odkaz ať se může podívat www.babyplace.cz/?q=kinderkraft

Odpověď
Jana | 28.1.2019 18:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: autosedacka
Jo super, taky chceme pořídit tu ve váhovém rozmezí od 9 do 36 kilo, protože teď máme zatím to základní vajíčko a to už je malému tak, tak..

Odpověď
Petra | 22.6.2019 09:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
autosedacka
Ahojky, my autosedačku nakonec kupovali tady: https://www.mamo-tato.net/ Kupovali jsme tam pro našeho prcka totiž i spoustu jiných věcí (doporučuji mrknout, mají tam snad všechno) takže jsme tam nakonec objednali i autosedačku.

Odpověď
Lenka | 23.5.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
autosedacka
Tohle se řeší pořád dokola, tak sem přidám i svůj postřeh. Chtěla jsem ochránit potahy v autě, které jsou pod sedačkou, aby se mi nepoškrábaly. Původně jsem tam dávala deku, ale kamarádka mi doporučila podložku, co potahy chrání a ještě k tomu má pod nohama super prostornou kapsu na ubrousky, plyšáka, kapesníky, pastelky apod. Konkrétně jsme ji koupili tady: https://inity.cz/43-komfort-a-cestovani-jine, je fakt praktická (hlavně ty kapsičky, že nemusím pořád hrabat v tašce) :)

Odpověď
Lenka | 23.5.2020 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: autosedacka
Správný odkaz je tento, omlouvám se :) www.inity.cz/43-komfort-a-cestovani-jine

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné