Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Kuchyně Oresi zkušenosti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kuchyně Oresi zkušenosti - diskuze na toto téma
Podědili jsme baráček, kam jsme se přestěhovali z bytu a postupně si ho dáváme dohromady podle svého vkusu. Aktuálně přichází na řadu kuchyň, která je fakt retro a rádi bychom jí nechali vyměnit za nějakou pěknou moderní, kde bychom měli i věci, co jsme v té staré neměli. Zatím co jsme si zjišťovali a taky se dívali, co máme za možnosti u nás ve městě, tak se nám zamlouvá nabídka u firmy Oresi, tak bychom si rádi rádi předem zjistili, jestli od nich někdo máte kuchyň a jak jste spokojeni. Případně nám doporučili i nějaké vychytávky, co vám přijdou v kuchyni fajn. :-) díky Denisa


Kája | 20.9.2022 17:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Tyjoo tuhle etapu vám závidím, to mě při stavbě baráku bavilo asi nejvíc, když jsme vybírali designově, jak to u nás bude vypadat :)

Odpověď
Magda | 23.9.2022 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
My od Oresi kuchyň máme a jsme s jejím provedením i jak vypadá spokojeni. Byla to pro nás teda dřina domluvit se, jak bude vůbec vypadat, ale paní prodejkyně nám pomohla nasměrovat. Máme lesklou bílou a furt vypadá i po letech jak nová, moc ráda v ní trávím čas, nechala jsem si tam dát i telku, takže je to prostě moje území. :-))

Odpověď
Veronika | 20.10.2022 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
O tom bych taky mohla vyprávět své, když jsme řešili vzhled kuchyně, věděli jsem jaký skříňky a šuplíky bychom asi chtěli, ale pak to barevně sladit bylo pro nás doma asi největší boj, abychom se s manželem nesežrali. Nakonec jsem měla poslední slovo já, protože v kuchyni trávím nejvíc času :D Hlavně je super, že Oresi má ty možnosti, tak si jde s tím pohrát. :)

Odpověď
Laura | 9.8.2023 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Jsou vám třeba schopný udělat jeden návrh ve více barevných kombinacích?

Odpověď
Veronika | 10.8.2023 14:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Úplně v pohodě. Podle toho co vyberete za typ kuchyně a má barevný možnosti, tak vám to jsou schopný udělat. My jsme měli tři možnosti, kde byly třeba jinak barevně skříňky a deska jinak.

Odpověď
Áňa | 27.9.2022 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Moje mamka si vybrala kuchyni u Oresi, byla jsem tam s ní jako poradce, ale spíš si to všechno řídila ona sama. Teďka je to nějaký dva roky, co už jí má a je s ní spokojená. Mně se moc líbí jak to vymysleli a seskládali, takže až u nás na bytě dojde jednou taky na novou kuchyň, tak asi taky zajdu semka.

Odpověď
Tamara | 27.4.2023 10:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Určitě tím nic nezkazíte, my už jí máme taky několik let a spokojenost hlavně co se týče kvality a jak nám to pomohli rozvrhnout. :-)

Odpověď
Petra | 5.10.2022 17:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Já jsem s oreskou spokojená a to už je u nás v provozu přes nějakých osum let a bez problému, pořizovali jsme novou kuchyň co jsme koupili byt. To bylo v podstatě první, co jsme nechali dělat, protože stará kuchyň byla děs. Mám dostatek pracovního prostoru a to mě na ní těší asi nejvíc :D

Odpověď
Lucka | 12.10.2022 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Moje mamina má Oresku na bytě, malou ale pěknou. Za ty peníze se nám u nich podařilo dostat co jsme chtěli.

Odpověď
Ginna | 18.1.2023 16:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Dobrý den, když píšete, že má maminka malou pěknou kuchyň, můžu se zeptat kolik za ní dala? Chtěli bychom si do našeho bytu pořídit taky nový kuchyňský nábytek, tak koukáme, kolik co kde stojí. díky

Odpověď
Lucka | 19.1.2023 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Přesnou částku vám teď z hlavy asi nebudu schopná říct, ale ona to měla i se spotřebiči a tuším že byla na nějakých +- 60tis. ale nechci moc pálit od boku. Jako je nadmíru spokojená, když jsem u ní tak si jí furt pochvaluje. :)

Odpověď
Rostislav | 9.11.2022 18:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Zdravím, mám dotaz, trochu váháme jak s troubou a mikrovlnkou, jsme s manželkou oba vysocí, oba nad 180cm, takže bych uvítal, zda jste mi někdo z praktického hlediska schopný říct, jestli jde u Oresi nechat objednat, aby nám to na výšku vyhovovalo a případně jestli je lepší mít spotřebiče nad sebou a nebo vedle sebe. Díky moc

Odpověď
Karin | 12.11.2022 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
My to máme doma řešené nad sebou a osobně se mi to víc líbí. Ono asi pak taky záleží kolik na to máte místa, u nás by to vedle sebe ani nešlo, takže to záleží na vás. Jinak výšku si pak můžete domluvit na prodejně, pro vás to bude jinak než pro nás co máme 160 cenťáků. :)) V oresce vám ten návrh udělají zdarma tak to máte v klidu.

Odpověď
Šárka | 16.11.2022 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je šance i v takovém to studiu pořídit levnou kuchyň. Úplně se mi totiž nechce chodit do nespecializovaných velkoobchodů s nábytkem, tam je mi jasný, že to za pár tisíc seženu, ale bůhví v jaké to bude kvalitě. Děkuji, Šárka

Odpověď
Zorka | 20.11.2022 10:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
No a na kuchyň máte jaký rozpočet, protože levná kuchyň je furt celkem široký pojem. A taky jestli jí chcete se spotřebiči nebo bez. Nás i se spotřebiči vyšla u Oresi na necelých 90tisíc a to je v mých očích třeba levná kuchyň, když nám v podstatě v rámci toho zařídili úplně vše a ještě se 7letou zárukou.

Odpověď
Šárka | 23.11.2022 17:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
No něco kolem 70.000,- a když by to vyšlo, tak ideálně i s těmi spotřebiči. Fakt nemáme moc našetřeno, ale tu novou kuchyň už by to fakt chtělo.

Odpověď
Zorka | 25.11.2022 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
To nejsou špatné peníze, osobně si myslím, že se vejdete, ale na druhou stranu zas nevím, kde jsou dneska ceny, už je to nějaký pátek, co jsme si u nich kuchyni nechali dělat, takže se to klidně mohlo vyšplhat. Jako levný kuchyně určitě uměli, tak zkuste zajít na nejbližší pobočku a uvidíte co vám řeknou. Třeba si jí budete moct rovnou i na specifikovat.

Odpověď
Martina | 20.12.2022 16:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Šárko, souhlasím se Zorkou, že to nejsou špatný peníze, není to moc to je jasný, ale na hezkou kuchyň to bude ok částka. Oni vám tam poradí třeba jaký kování, případně úchytky a tak, je z čeho vybírat, takže si myslím, že určitě nemusíte mít obavy, že by jste s penězi bojovala.

Odpověď
Vanda | 9.2.2023 11:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
My máme veškerý kování od značky Hettich a vše krásně funguje, co jsme si sami na vlastní lokte zjišťovali, tak to druhý co Oresi má, je Blum, tak je prý také kvalitní, takže ani u jednoho neprohloupíte. Asi pak podle kuchyně, jakou u nich budete vybírat. :-)

Odpověď
Verča | 19.12.2022 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Když jste tu v těch kuchyních, tak zvládnul by mi prosím někdo i poradit, kde koupit kvalitní nože do kuchyně? Kam se podívat?

Odpověď
Martina | 20.12.2022 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Já si napsala o nové nože ježíškovi :D měl za úkol se mi podívat po setu keramických, který už jsem si delší dobu přála, tak jsem zvědavá s čím se pochlapí :D

Odpověď
Tereza | 21.12.2022 08:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Jestli si chcete koupit kvalitní nože, tak já můžu doporučit se podívat na nože z kvalitní damaškové oceli. Mám nože, které mají 67 vrstev oceli a tvrdé jádro. Díky tomu vlastně nože zůstanou dlouho ostré a navíc se dají kdykoliv znovu nabrousit tak, že jsou zase jako žiletky.

Odpověď
Martina | 21.12.2022 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Můžu se teda zeptat, kde jste ty nože kupovala? A hlavně taky za kolik jste je pořídila?

Odpověď
Tereza | 22.12.2022 10:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
Určitě, jasně. To jsem taky mohla napsat rovnou co? Ale nenapadlo mě to hned no. Podívejte se na stránky obchodu https://www.dellinger.cz/cs/ Najdete tam kvalitní nože z kvalitní oceli.

Odpověď
Jana | 22.3.2023 15:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Je to dva roky zpátky, co jsme si u Oresi taky nechali dělat kuchyň. Rekonstruovali jsme patro, takže to na pobočce pomohli sladit i s podlahou a celkově aby nám do interiéru zapadlo i osvětlení. Paní designerká byla opravdu šikovná, takže se s ní dalo hodně věcí pořešit a při návrhu nám byla dost i nápomocná, jak třeba něco udělat jinak a nebo aby nám to šlo na ruku a do rozpočtu. Já mám celkově z Oresi dobrý dojem a kuchyň si užívám i se zbytkem rodiny.

Odpověď
Štěpánka | 7.9.2023 13:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
No mně spíš vyhovovalo, že nám ten návrh udělali nezávazně, protože jsme ještě 100% nebyli rozhodnutí pro Oresi. Ve městě jsme si pak obcházeli ještě jiné varianty, ale nebyli pro nás moc vizuálně přesvědčivý, že by se nám to tolik líbilo. Jako nebyly špatný, ale Oreska se nám zamlouvala nejvíc a i cena pak nebyla špatná a dodrželi jí.

Odpověď
Blanka | 14.12.2023 16:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kuchyně Oresi zkušenosti
To nám taky píchlo, že to mají zadarmo, protože potom co jsme koupili byt, tak jsme postupně dávali dohromady peníze na rekonstrukci a jako první jsem chtěla novou kuchyň, takže ušetřit peníze i za takový návrh, když za něj někde chtěli třeba i 2000,- a u Oresi nám ho udělali zadarmo, bylo příjemný.

Odpověď
Liběna | 11.1.2024 13:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Ani u truhláře se nám nepodařilo dostat na takovou cenu jako teď u Oresi, dávají fakt velkou slevu, takže jak jsme se před Vánoci nemohli rozhoupat, tak jsme se do toho akorát vrhli a ještě něco ušetřili a to je kuchyň tak jak jsme jí chtěli.

Odpověď
Silva | 15.2.2024 17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kuchyně Oresi zkušenosti
Velká kuchyně byla vždycky můj sen, sice představa údržby mě trochu děsila, ale ve starém bytě jsem si vyzkoušela malý prostor, takže pak když jsme pořizovali vlastní, tak jsem si u Oresi nechala navrhnout velkou kuchyni do L s ostrůvkem a je to paráda. V ostrůvku máme pak zabudovaný i bar a ledničku na víno takže to má pro hnedka jiné rozměry. Dá se s tím čarovat a nemusí to stát ani ranec.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné