Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Sex

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Sex - diskuze na toto téma
Ahojky :) Holky, dotaz ohledně sexu... Můj chlap po mě chce sexy oblečky... No, tak jsem si říkala, že bych tu radost udělala. Hodně nakupuju erotický věci na e-kondomy.cz. Mají tam i ty oblečky, no a mě zajímá, zda nevím, jak je to tam s velikostma. Sedí?


Lenka | 26.10.2022 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Já mám z https://e-kondomy.cz několik kousků a všechno mi perfektně sedlo ;)

Odpověď
Nikola | 27.10.2022 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sex
Jo? No tak to je paráda děkuju za reakci mám tam vyhlídnutých několik fakt luxusních prádýlek takže hned objednávám :))

Odpověď
Lenka | 29.10.2022 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sex
Za málo určitě budeš spokojená a partner taky ;) teď si objednávám další protože budeme mít výročí a přítel sexy prádýlko opravdu můůže :)

Odpověď
Verča2 | 30.10.2022 18:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Já od nich taky mám jedno a krásně mi padlo, mám od nich i nějaký hračky a olejíčky… ;)

Odpověď
Erika | 31.10.2022 12:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
To jako jenom tak doma chlapům pózujete? Já teda bez toho aniž bych měla chuť na sex toto nedělala :/

Odpověď
Verča2 | 31.10.2022 16:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sex
Jasně že mu jenom tak nepózuju, ale když na to mám chuť tak si ho obleču a vždycky ho to nažhaví :)

Odpověď
Erika | 1.11.2022 18:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sex
No tak to já jsem neměla chuť ani náladu ani nepamatuju ...

Odpověď
Klára | 21.4.2023 07:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sex
Nevím jestli už je to třeba věkem, ale v poslední době už mě nějak sex nevzrušuj jako dřív a u manžela je to vlastně dost podobné, protože už nemá tak pevnou erekci jako před tím... Mám to řešit nebo se s tím smířit?

Odpověď
Karla | 23.4.2023 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Sex
Hele u nás to bylo podobné a mě se jednou podařilo narazit na lubrikační gel, který u obou zvyšuje citlivost. To nám třeba hodně pomohlo a zase si to dokážeme pořádně a s láskou užít.

Odpověď
Klára | 27.4.2023 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Sex
Lubrikační gel jo? A kde přesně jste ho teda koupila? Můžete mi prosím poradit, kam se mám podívat?

Odpověď
Karla | 30.4.2023 13:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Sex
No jasně, nejlepší je to vyzkoušet a sama pak uvidíte. Podívejte se na https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-intim-gel Ani se nemusíte bát si ho objednat domů. Posílají to v neprůhledném balení a diskrétně.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné