Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Dekorace

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dekorace - diskuze na toto téma
Ahoj, holky, jak si vybavujete byt? Jako myslím tím, zda měníte výzdobu třeba podle ročního období. Já jsem docela na dekorace pes, potřebuju mít vše perfektní. No a hledám kvalitní shop. Narazila jsem na shop https://www.bakly.cz/vyprodej-vyprodej. Máte s ním prosím zkušenost? Jak jste tam spokojeny s nákupem a kvalitou zboží?


Nora | 18.10.2022 08:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dekorace
Mám to taky tak. Já jsem docela dost puntičkář a vše musí být naprosto perfektní a vše do sebe musí zapadat. Jinak ten bakly shop je super. Já ho mám moc ráda, protože mi vyhovuje styl, který tam mají :) Ty už sis tam něco vybrala?

Odpověď
Rose | 20.11.2022 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dekorace
Ahoj, já si potrpím na kvalitní, ale hlavně originální dekorace. A jako přiznám se teda, že co jsem se tk dívala po shopech, tak všude mi ta nabídka přijde stejná. Ale na tom bakly jsem našla originální dekorace, za to jsem moc ráda.

Odpověď
Sára | 20.12.2022 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dekorace
Na bakly mají moc hezký výběr váz :) Já miluju vázy, hlavně originální :) A tady je ta nabídka skvělá. už jsem rozhodila sítě po rodině a uvidíme, co přinese Ježíšek :)

Odpověď
Kacula | 28.1.2023 14:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dekorace
Já miluju dekorace... moc ráda si ladím byt do určitého stylu :) No a koupila jsem si tuto https://www.bakly.cz/vaza-162601. Ta je dokonalá, krásně mi do bytu sedí :)

Odpověď
Emili | 28.2.2023 23:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dekorace
Nooo, tak to je super, pokud sis vybrala něco, co ti do bytu přímo sedí :) Já třeba miluju svícny. Mám jich doma celou řadu, ale nabídka už pro mě není zajímavá. Ale na bakly jsem objevila neokoukané kousky, takže moc díky za inspiraci.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné