Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jakou kosmetiku

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jakou kosmetiku - diskuze na toto téma
Ahojky :) Holky, ráda bych si koupila nějakou kvalitní a pokud možnos přírodní kosmetiku. Jako co jsem se tak dívala, tak nabídka je široká, ovšem sama si asi netroufnu vybrat. Budu spíš ráda za osobní doporučení :) Díky moc.


Terka | 30.10.2022 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Jestli myslíš pečující, tak takový krém používám od Colvie :). Mám sušší pleť takže mi naprosto vyhovuje to jeho složení a pleť mi hezky vyživuje a hydratuje.

Odpověď
Petra | 1.11.2022 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Proč nekoukneš na notino? Tam mají dost přírodní kosmetiky.

Odpověď
Petra | 3.11.2022 17:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Jo tak to se mi líbí https://colvia.cz/pletovy-krem složení vypadá super a funguje jako denní a noční krém, takže super, že nemusím kupovat nic dalšího na promazávání.

Odpověď
Terka | 20.11.2022 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Přesně tak a koupila jsem si i to jejich colostrum na posílení imunity, protože jsem tento rok byla poměrně dost nemocná, tak bych s tím chtěla něco udělat.

Odpověď
Petra | 21.11.2022 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
Může se to colostrum kombinovat s jinými vitamíny nebo ne?

Odpověď
Terka | 27.11.2022 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakou kosmetiku
Tak ony mají i různé kombinace, nemají jen čisté kolostrum, koukni https://colvia.cz/doplnky-stravy

Odpověď
Ester | 25.11.2022 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
No a znáš tento shop https://elabela.cz/? Ten je super, já tam nakupuju moc ráda i vánoce pořeším tam :) Mají docela zajímavou nabídku značek, já používám hlavně Domus Olea Toscana, ta mi sedí nejvíc :) Tak se zkus kouknout tam :)

Odpověď
Petra | 5.12.2022 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Nechceš vyzkoušet biodermu? Je perfektní i na citlivou pleť https://www.notino.cz/bioderma/?exp=bioderma

Odpověď
Irena | 6.12.2022 13:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Taky mám s biodermou výbornou zkušenost. Dost se mi po její péči zlepšilo akné a doporučuju brát teda taky přes notino, protože mají ty ceny úplně někde jinde.

Odpověď
Hanka | 10.12.2022 18:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
To já používám kosmetiku od La roche-posay to mi pomohlo hodně a po poměrně krátkém čase. Taky si ji kupuju na notinu, protože v lékárnách to mají hrozně drahé.

Odpověď
Saša | 17.12.2022 20:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Já jsem maximálně spokojená s kosmetikou Miracletox, co jí používám tak mám pleť krasně hladkou a rozzářenou a konečně bez vrásek :)

Odpověď
Nikka | 18.12.2022 21:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
A co od nich používáš za přípravky? Koupila bych si to taky když ti to tak pomohlo

Odpověď
Saša | 19.12.2022 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
Mám od nich celou omlazující sadu, cleanser a toner. Pleť se mi výrazně zlepšila už za pár dní co jsem to začala používat :)

Odpověď
Nikka | 20.12.2022 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakou kosmetiku
Fakt? No tak to hned objednávám, děkuju za odpověď :))

Odpověď
Nikka | 16.1.2023 12:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakou kosmetiku
Tak musím říct, že jsem z toho úplně nadšená. Ještě jsem u žádné kosmetiky neviděla tak rychlý výsledky :))

Odpověď
Rose | 27.12.2022 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Ahoj holky, když jsme u té kosmetiky... co používáte na odlíčení? Potřebuji něco šetrného, ale účinného, co odlíčí i vododolný makeup. Díky moc.

Odpověď
Soňa | 14.1.2023 12:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Taky používám voděodolnou řasenku a jediné, co mě pořádně odlíčí je tady tenhle odličovač a hlavně mě z něj ani neštípou oči https://www.notino.cz/la-roche-posay/respectissime-odlicovac-dvouslozkovy-pro-citlivou-plet/

Odpověď
Laura | 4.2.2023 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Taky objednávám z notina, ale mně třeba bohatě stačí garnier :) ti mají super kosmetiku a hlavně cenově dostupnou.

Odpověď
Verča | 28.3.2023 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Mně taky moc vyhovuje ta korejská kosmetika Miracletox

Odpověď
Mindy | 29.3.2023 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Já si od nich chci objednat tu omlazující sadu tak jsem na to teda zvědavá, protože na to čtu samou chválu.

Odpověď
Verča | 30.3.2023 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
Ta je výborná, objednávala jsem jí teď i pro mamku a je z ní úplně unešená, říká že se cítí o 10 let mladší co jí používá :D

Odpověď
Erika Bendova | 20.4.2023 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Čauko, osobně mám moc ráda kosmetiku od Topvet. Vidím, že tedy ještě není, tak takový malý tip. Teď mám velmi oblíbený set s hadím jedem- krém i sérum kolem očí. :) Ale i ostatní kosmetika a přípravky jsou od nic super. Samozřejmě přírodní. :)

Odpověď
Klára | 27.4.2023 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Já si kupuju na notino.cz hodně věcí od Weledy, všechno tak nádherně voní a opravdu to účinkuje. Mají tam teď pěkný slevy na to :)

Odpověď
Lucka1 | 28.4.2023 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Odtud taky často objednávám, mají tam úplně všechno a vždycky za nejlepší ceny.

Odpověď
Vendula | 16.5.2023 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Za sebe mohu doporučit výrobky od LaOrganica. :) Mají 100% přírodní kosmetiku, vyhrávají i ceny za nejlepší kosmetiku, netestovaná na zvířatech, velmi příjemná, krásně voní.

Odpověď
Danka | 19.5.2023 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
To zní dobře o té jsem ještě neslyšela, mají prosím Vás i věci pro chlapy? Třeba i na vousy a tak? Nebo je to vyloženě jen na pleť?

Odpověď
Vendula | 26.5.2023 11:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
Určitě. :) Kosmetika je pro všechny, mají klasické věci na pleť, ale také krémy, tonovací séra a třeba i šampony. Já si od nich beru i na malé jizvičky a drobné strie a krásně tedy pečují o pokožku, vyživují. Pro chlapy mají tady https://laorganica.cz/kategorie-produktu/pece-pro-muze/. Na vousy beru bráchovi vždycky a je s tím spokojený. :)

Odpověď
Klárka | 16.6.2023 13:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Na notino ses nedívala? Tam mají z kosmetiky snad vše. Já jsem s jejich nabídkou spokojená naprosto maximálně.

Odpověď
Ditka | 23.7.2023 17:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Ahojky, přírodní a kvalitní kosmetika je na stránce MilujuBio. Sama o sobě mám velmi ráda Utrekram nebo třeba i Kvitok, to je Slovenská kosmetika. S obojí jsem moc spokojená a používám jak na pleť tak i na vlasy a tělo.

Odpověď
Petule | 8.8.2023 13:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Prosím tě tohle mě zaujalo na to milujubio jsem koukala a líbila se mi ta kosmetika od Utrekramu, koukala jsem se i na recenze a mají je teda skvělé. Potřebuji teď něco vyživujícího na pleť. Můžu vědět jeslti z toho něco používáte a co je dobré?

Odpověď
Ditka | 12.8.2023 11:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakou kosmetiku
Jasně. :) Tahle je moc dobrá https://www.milujubio.cz/urtekram-pletova-maska-okamzite-vyziveni-75-ml-bio, ale určitě doporučuju koupit i krém případně nějaké sérum. Super je ta hydratační výživa Nacissa.

Odpověď
Petule | 23.8.2023 09:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakou kosmetiku
Moc děkuji! Objednala jsem a teda je super rychlé i doručení a ještě jsem měla dáreček k objednávce, což je teda moc milé. :) Zatím testuji, ale příjemně to voní a na pleti je zatím vše velmi příjemné.

Odpověď
Cilka | 26.12.2023 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Koukněte na českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je hodně účinná a navíc veganská ;)

Odpověď
Marta | 27.2.2024 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Iuvenio taky používám a rozhodně u ní zůstanu, nejlepší kosmetika jakou jsem kdy zkusila :)

Odpověď
Míša | 26.12.2023 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Koukněte na Venira.cz mají super přírodní kosmetiku a doplňky stravy. Já mám od nich kolagenový drink a anti-age řadu na pleť a nikdy jsem neměla pleť hezčí :)

Odpověď
Aneta | 27.12.2023 15:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakou kosmetiku
Já jsem úplně omládla od té doby co používám živý kolagen od Nezestarni.cz. Mám ho na obličej i ve formě kapslí jako doplněk stravy a má skvělé omlazující účinky. Nejen, že mi zmizely vrásky a pleť se mi zpevnila, ale zmizely mi i nedokonalosti a přestaly mě bolet klouby :)

Odpověď
Mája | 28.3.2024 23:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakou kosmetiku
Od Nezestarni.cz mám skvělý krém na ruce s živým kolagenem, jediný krém, který mi vyhovuje, protože nemastí a perfektně hydratuje a vyhlazuje i moji totálně suchou pokožku :) teď si chci objednat jejich živý kolagen s dračí krví, moc se mi líbí, že je čistě přírodní a když i krém na ruce mají takhle perfektní tak už se těším až zkusím i něco na pleť :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné