Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 03. února 2023, svátek má Blažej, zítra Jarmila
Vyhledávání

Diskuse - Kosmetika

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kosmetika - diskuze na toto téma
Holky, už máte vymyšleno, co komu budete dávat na vánoce? Já bych letos asi udělala kosmetické balíčky, ale tak nějak nevím, kam na dobrou a kvalitní kosmetiku. Měly byste tip?

Sandra | 1.11.2022 19:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Tak záleží kolik do toho chceš investovat a co máš ráda. Osobně ráda nakupuju na notinu, protože tam mají obrovský výběr kosmetiky, parfémů, balíčků a všeho :)

Odpověď
Vanda | 15.12.2022 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kosmetika
Také na notinu ráda nakupuji, minulý týden jsem zde objednávala veškerou kosmetiku na Vánoce. Tak snad se bude líbit.

Odpověď
Alča | 21.1.2023 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kosmetika
já taky řeším veškeré dárky na notino.cz, kosmetika je oblíbená u všech. Každý preferuje něco jiného ale vždy se tím zavděčím. Už docela vím, kdo co má rád, tak beru pořád to dokola

Odpověď
Dana | 14.11.2022 17:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Poradíte mi někdo kde koupit nějakou kvalitní kosmetiku na Vánoce?Chci udělat sestře nějaký pěkný balíček s kvalitní kosmetikou.

Odpověď
Nikola | 15.11.2022 16:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Loni jsem objednávala kosmetické balíčky z notina. Mají tam velký výběr jak z dámských, pánských, tak i dětských a podle mě tím balíčkem můžeš obdarovat naprosto každého :)

Odpověď
Aneta | 22.11.2022 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tak třeba v nějakém obchodním domě už dnes koupíš nějaké hezké kosmetické balíčky.

Odpověď
Dana | 26.11.2022 07:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já bych chtěla pro sestru už nějakou lepší kosmetiku a tu v obyčejném obchodě nekoupím.Vánoce jsou jednou za rok a tak chci sestru překvapit.

Odpověď
Aneta | 30.11.2022 19:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kosmetika

Odpověď
astra | 14.12.2022 16:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Kosmetika
Taky ráda nakupuji na stránce notino.cz, přijde mi, že tam mají opravdu obrovský výběr a dobré ceny

Odpověď
Lenka | 18.11.2022 14:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Máte někdo zkušenosti s něčím na krásné bílé zuby?

Odpověď
Alena | 22.11.2022 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mám vyzkoušený jeden super systém,který velice dobře funguje.Už ho používám nějaký čas a zuby se mi krásně lesknou.

Odpověď
Lenka | 27.11.2022 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já žádný takový čistíčí systém na zuby neznám,ale ráda ho vyzkouším.Dá se to někde koupit na netu a nebo budu muset někam zajít do kamenné prodejny?

Odpověď
Alena | 30.11.2022 18:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mrkni se na odkaz https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml Vážně je to úplná bomba na bílé zuby.

Odpověď
Martina | 20.11.2022 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Ahojky co prosím používáte na akné? Neteř s tím bojuje už od 14 a je jí 22 a pořád se toho nemůže zbavit, poradíte mi prosím?

Odpověď
Renča | 26.11.2022 10:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Na akné je dobrý tento čistící gel s kyselinou salicylovou https://elabela.cz/produkt/cistici-pletovy-gel-s-kyselinou-salicylovou-1/ , tak ho vyzkoušej určitě Ti s tímto problémem pomůže.

Odpověď
Madla | 1.12.2022 09:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Já mám hodně citlivou a problematickou pleť. Docela dlouho jsem hledala, co mi bude vyhovovat a nakonec jsem si našla svou kosmetiku. Moc ráda mám tento hydratační krém https://www.alpik.cz/akne-krem-nobilis-tilia/ :) Ten mi sedí skvěle.

Odpověď
Marika | 12.12.2022 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Vyzkoušejte tuhle sadu https://www.byfemme.cz/beyond-program-home-care-miracletox-cistici-rada-zdarma/ opravdu omlazuje ;) nikdy jsem neměla tak luxusní kosmetiku, která by mi opravdu omladila pleť, vyhladila vrásky, já osobně jsem nadšená takže sdílím :-)

Odpověď
Nikča | 13.12.2022 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zní to úžasně tak jí vyzkouším, protože už jsem toho zkusila hodně a zatím nejsem s ničím vyloženě spokojená..

Odpověď
Marika | 16.12.2022 23:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Taky jsem dřív nemohla najít ideální kosmetiku a tahle je pro mě úplně perfektní :-)

Odpověď
Petra | 19.12.2022 12:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Používáte někdo nějakou kvalitní zubní pastu,která i bělí zuby?

Odpověď
Rose | 19.12.2022 15:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mám tuhle https://www.alpik.cz/esi-zubni-pasta-whitening-s-belicim-ucinkem-100ml/. Je šetrná k zubní sklovině a krásně bělí :) Ale na ten shop mrkni, mají tam super nabídku. A mají bio a eko produkty.

Odpověď
Míša | 20.12.2022 11:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Super pastu používám už nějakou dobu a jsem vážně moc spokojená.

Odpověď
Petra | 21.12.2022 18:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
A jaká je to pasta?Já totiž takovým věcem moc nevěřím.Mám stím špatné zkušenosti.

Odpověď
Míša | 22.12.2022 16:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Třeba s touhle pastou https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml jsem strašně spokojená Mohu doporučit.

Odpověď
Věrka | 21.1.2023 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kosmetika
Můžete mi někdo poradit kde bych mohla koupit nějakou kvalitní kosmetiku?Ráda si připlatím i za kvalitu.

Odpověď
Marie | 23.1.2023 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já takové věci nakupji jenom na nějakém e-shopu.Lepší ceny a přivezou ti to až domů.

Odpověď
Věrka | 25.1.2023 19:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
A máš třeba nějaký osvědčený e-shop.Doporučila by jsi mi nějaký?

Odpověď
Livi | 29.1.2023 12:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já teda jednoznačně doporučuji www.notino.cz, ze všech co znám jsem tam nejspokojenější

Odpověď
Marie | 30.1.2023 11:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Mám oblíbený shop www.notino.cz Mají tam super ceny a krásné vůně.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné