Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Rekonstrukce staré koupelny

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rekonstrukce staré koupelny - diskuze na toto téma
Na začátku příštího roku bych se chtěl pustit do rekonstrukce koupelny. Potřeboval bych asi trochu poradit, jak vybrat vanu, která by vydržela dlouho bez poškození? Co jsem kupoval vanu, tak ji tu máme 7 let a vypadá hrozně. Je hodně podřená a zdá se mi i zažloutlá...


Filip | 20.11.2022 09:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce staré koupelny
Pokud se vám zdá zažloutlá, tak za to může podíl plastu při výrobě vany. Potom může vana měnit tvar i barvu. Jestli chcete vanu, která tohle dělat nebude a bude i odolná proti mechanickému poškození, tak to chce vybrat z kvalitní smaltované oceli.

Odpověď
Richard | 21.11.2022 01:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rekonstrukce staré koupelny
Vy jste takovou kupoval? Kam bych se měl třeba podívat?

Odpověď
Filip | 22.11.2022 01:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rekonstrukce staré koupelny
Já jsem bral vanu od německého výrobce https://www.kaldewei.cz/vyrobky/koupaci-vany/detail/product/cayono-duo/ je z kvalitní 100 % recyklovatelné smaltované oceli.

Odpověď
Martina | 14.1.2023 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce staré koupelny
Nedávno jsem také rekonstruovala koupelnu a vybrala jsem si volně stojící akrylovou vanu, která je sice trochu dražší, ale já mám ráda kvalitu. Jen jsem si musela na tuto rekonstrukci zažádat o úvěr, přičemž se mi nejvíce zalíbila americká hypotéka. Tu jsem si našla na internetových stránkách https://finuance.eu/, kde mi jí rychle vyřídili a k mému překvapení online.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné