Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - dárek

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
dárek - diskuze na toto téma
Ahoja, začínám řešit dárky na vánoce a dcera pořád mluví o tom že by chtěla nějaká sluchátka.. Tak si říkám jestli jste něco takového dětem kupovali a jaké byste mohli doporučit? :-)


Pavla | 22.11.2022 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek
To vůbec není špatný nápad, taky hledám dárek pro syna a nové sluchátka by se mu hodili :-)

Odpověď
Valounek | 23.11.2022 09:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek
Takhle na sucho to je těžké říct, to by vám prozradil můj manžel. Ten si vybírá sluchátka sám a dá za ně i několik tisíc. Holt muzikant. Ale jako dárek je to moc pěkné, já bych do toho šla. Jen bych ho naťukla, jaké by asi chtěl. Stejně vám nejspíš řekne, že to bude něco jako AirPody. Tak to bylo u mojí dcery, když chtěla hodinky, tak to byly Apple Watch. Letos už to jsou jen naštěstí řemínky Apple Watch 3 od https://www.ipouzdro.cz/reminky-pro-apple-watch-42mm/ :D

Odpověď
Vanda | 23.11.2022 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek
Já jsem kupovala také dceři sluchátka k narozeninám a to konkrétně tyhle https://www.carneo.cz/bezdratova-sluchatka-carneo-s7-bt-sluchatka-white a jsou super, sama jsem si je párkrát půjčila :-) Lehké spárování, super zvuk a dlouhá výdrž :-)

Odpověď
Pavla | 26.11.2022 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek
Tý jo, tak ty vypadá super, o nějakých takových básnila :-) Moc díky za tip a nápad:-) Kouknu ještě na to carneo.cz a třeba tam objevím ještě něco jiného :-) Moc ti děkuju :-)

Odpověď
Vanda | 27.11.2022 11:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek
Není vůbec zač, věřím že tam vybereš dobře:-)

Odpověď
Miška | 24.11.2022 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek
Co budete letos kupovat manželovi? Budu ráda za tipy protože už tak nějak nemám nápady :)

Odpověď
Ninka | 25.11.2022 13:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek
Tak to se připojím k otázce, už mi nějak došla po těch letech inspirace :))

Odpověď
Zuza | 26.11.2022 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek
Podívej se na eshop https://www.nejkufry.cz/ já tam vybrala parádní batoh a ještě nějaký další věci ;)

Odpověď
Miška | 27.11.2022 20:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek
To je dobrej tip, už jsem tam vybrala batoh a jsem fakt spokojená tak snad bude i on, díky moc :)

Odpověď
Ninka | 28.11.2022 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek
Aha no super vidíš to by se mu taky hodil batoh, pořád tahá takovej ošuntělej a tady mají moc hezký výběr :))

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné