Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Dlouhé řasy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dlouhé řasy - diskuze na toto téma
Ahoj všem, nikdy jsem neměla moc dlouhé řasy takže když začalo být v módě prodlužování řas neváhala jsem, ale teď vidím jak moc mi to řasy zničilo a říkám si že jsem se radši měla spokojit s tím co jsem měla. Máte nějakou radu jak pomoci tomu aby mi zase začaly řasy růst?


Verča | 23.11.2022 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dlouhé řasy
Vím co myslíš…já si dlouho dávala umělé řasy a to lepidlo mi je taky hodně poškodilo. Už dlouho si je nelepím ale řasy už se mi do normálu nevrátily :-(

Odpověď
Marika | 24.11.2022 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dlouhé řasy
Holky koukněte na https://www.denatura.cz/serum-na-rasy-denatura/ je to přírodní sérum, které se aplikuje na kořínky řas a já mám po dvou měsících užívání řasy krásně dlouhý, hustý a taky tmavší. Když jsem si ho kupovala tak jsem tomu nedávala moc nadějí a ten výsledek opravdu předčil moje očekávání. Navíc je to česká firma a opravdu se zajímají jak jste spokojené a dokonce mají i garantované vrácení peněz kdyby se nedostavil ten správný výsledek.

Odpověď
Nina | 25.11.2022 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dlouhé řasy
Ty jo to vypadá podle toho co o tom čtu moc dobře. A jak často si to sérum používala? Jednou nebo dvakrát denně?

Odpověď
Marika | 26.11.2022 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dlouhé řasy
Já si ho dávala vždycky ráno a večer před spaním. Velký rozdíl jsem viděla už po měsíci. Líbilo se mi taky že je to fakt přírodní a ani to není testovaný na zvířatech.

Odpověď
Nina | 26.11.2022 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dlouhé řasy
Fakt se mi to líbí takže si ho hned objednávám ještě i s tím sérem na obočí, tak jsem na to teda opravdu zvědavá :-)

Odpověď
Marika | 26.11.2022 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dlouhé řasy
Tak dej potom vědět až ho začneš používat jak rychle vidíš změny ;)

Odpověď
Anna | 26.11.2022 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dlouhé řasy
Já ho teda nanášela pouze večer, taky mi vydrželo o něco dýl a i tak ten efekt byl wau :). Objednala jsem si ještě ty jejich vitamíny, kvůli vlasům a nehtům ať se mi dají taky trochu dohromady.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné