Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Kvalitní vlasy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kvalitní vlasy - diskuze na toto téma
Ahojky všem, prosím prosím, měla bych dotaz na kvalitu vlasů. Já je mám fakt nic moc, do toho mi padají, lupy mám taky. Jako já nevím, co s tím už... zkusila jsem snad vše a nic moc mi prostě nepomohlo. Max na lupy... na chvíli, ale zase se vrátily... Jak jste tohle řešili vy?


Kacula | 26.11.2022 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní vlasy
Tak ona ta kvalita vlasů hodně souvisí s tím, jakou máš pokožku hlavy, no... pokud se ti mastí, máš lupy, tak se to na kvalitě vlasů prostě projeví, no.. Hele, ale víš co se mně osvědčilo? To jsou šampony a vůbec vlasová péče od https://www.milva.shop. Mrkni na jejich nabídku. Ale fakt se koukej jen tady, protože některý shopy prodávají padělky, což nechceš...

Odpověď
Zita | 19.12.2022 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní vlasy
Koukala jsem se na ten milva shop a ony mají krom těch šamponů taky následnou vlasovou péči. Co myslíš, je lepší si tuhle péči koupit?

Odpověď
Gabula | 29.12.2022 09:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kvalitní vlasy
Hele, já bych se koukal na ty jejich kompletní balíčky. Tam máš jistotu, že máš vše, co vlasy budou potřebovat.

Odpověď
Dana | 30.1.2023 23:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kvalitní vlasy
Doporučuju od https://www.milva.shop celý ten balíček. Je to komplexní péče. Ty vlasy se totiž pro složení šamponu mohou zdát trochu suché. Šampony neobsahují žádné silikony :)

Odpověď
Sonny | 2.3.2023 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kvalitní vlasy
No, počkej, celý balíček... Oni jich tam mají víc. Jaký ten balíček máš přesně na mysli?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné