Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Problémy se spánkem

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Problémy se spánkem - diskuze na toto téma
Nevím proč, ale každý rok jsem touto dobou ve stresu a letos se k tomu přidaly i problémy se spánkem, což je u mě problém, protože potřebuju být v práci soustředěná a to nejsem. Neporadily by jste mi co se s tím dá dělat? Hlavně mi prosím neraďte prášky na spaní.


Zuzina | 4.12.2022 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Na doporučení jsem vyzkoušela AVS přístroj. Jsem velmi spokojená.

Odpověď
Magda | 8.12.2022 10:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
O takovém přístroji jsem neslyšela, vůbec ho neznám. Moc mě to zaujalo. Kde bych našla o něm info?

Odpověď
Zuzina | 11.12.2022 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy se spánkem
Vše potřebné zjistíte na na www.galaxy.cz

Odpověď
Vanda | 15.12.2022 13:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Psychovolkmen mě velmi zaujal, než užívat prášky plné chemie, určitě zvolím tuto cestu. Problémy se spánkem řeším už dlouho.

Odpověď
Lucie | 18.12.2022 14:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Velmi zajímavé. Je pro mě důležité, že už ho mají lidé odzkoušeny a jsou spokojeni. O jeho koupi taky uvažuji.

Odpověď
David | 18.5.2023 15:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Dobrý den, taky ocením nějaké novější tipy, protože poslední dobou trpím špatným a nekvalitním spánkem. Jsem dost ve stresu a nemůžu usnout, když usnu, tak pozdě v noci a celou noc se převaluji a budím a mám takový vnitřní neklid. Pak jsem nervózní i přes den. Máte někdo něco, co vám zabralo? Díky.

Odpověď
Simča | 19.5.2023 09:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy se spánkem
Na nervové vypětí a lepší spánek jsem užívala magnesium z mořské vody. Je silnější, ale nezatěžuje žaludek a dost mi pomáhalo na spaní a na klid v době rozvodu. Nechtěla jsem brát léky na utlumení nebo spaní, tak jsem zkusila tuhle alternativní cestu a zabralo to.

Odpověď
David | 24.5.2023 12:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy se spánkem
Díky za odpověď. Magnesium z mořské vody neznám, kde jste ho kupovala, prosím? Díky.

Odpověď
Laura | 20.1.2024 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy se spánkem
já mám výbornou zkušenost se sleep green tobolkama z topvetu,jsou vegan a to složení jsou čistě bylinky :) takže žádné klasické prášky na spaní, po kterých si ráno ještě mimo

Odpověď
Simča | 25.5.2023 09:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Kupuji tohle https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-natural-extra-silne-magnesium-z-more, je 100% přírodní a silné. Rozpouštím tabletu ve vodě.

Odpověď
JaneX | 12.6.2023 19:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Dobrý den, a zkoušíte třeba i nějaké ochranné nápoje? Podle mě to všechno evokuje přemíru stresu. Prostě soustředí je důležité, to je jasné, ale čeho je moc, toho je příliš. Ochranné nápoje od https://www.mediskont.cz/ochranne-napoje/ fungují do jisté míry i jako psychygiena. Ale samozřejmě co si budeme povídat. Není to všemocné. Důležité je správné nastavení mysli a ty psychohygiena. :-)

Odpověď
Mirka | 1.12.2023 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
Já nedám dopustit na VENIRA relax komplex | spánek + stop stress. Obsahuje přírodní extrakty a já díky němu zase spím jako malá a celkově se cítím o toolik líp, jsem celkově konečně v pohodě :)

Odpověď
Kača | 21.1.2024 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Problémy se spánkem
ahoj já teda klasické prásky na spaní neberu, člověk je pak ráno úplně nepoužitelný, jsem spokojená s tímhle https://eshop.woykoff.com/allegra-drink-new , vezmu hodinku než jdu do postele a pak spím jak mimino:)

Odpověď
Martinka | 23.1.2024 16:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Problémy se spánkem
a co chut , dá se to? nejsi ráno pak taky rozhozená?

Odpověď
Kača | 24.1.2024 13:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Problémy se spánkem
jasně, má to pomerančovou příchut, příjemnou :) ne ráno, jsem vyspaná a funguju, nemá to ten dojezd jak po silných prášcích

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné