Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kde inzerovat barák na prodej, vysoké úroky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kde inzerovat barák na prodej, vysoké úroky - diskuze na toto téma
Holky a maminky, všichni příznivci na tomto webu. S manželem se teď potýkáme s problémem ohledně bydlení. Můj muž pracuje ve větším městě a žijeme na vesnici. Potřebujeme se co nejrychleji přestěhovat do Brna, ale nechceme z rodinného domečku jít do nájemního bytu. Sháníme možnost jak prodat pokud možno nejefektivněji. Kam byste dávali inzeráty? Na malé vesnici je malá poptávka..


Simona | 12.12.2022 18:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde inzerovat barák na prodej, vysoké úroky
Podívala bych se určitě na nějaké online realitky a nebo zavolala do nejbližšího města, kde se realitní kanceláře nacházejí, jestli tam nemají někoho specializovaného na menší obce. Já bych sama na vlastní pěst určitě neprodávala.

Odpověď
Děkuji zi za to | 12.12.2022 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kde inzerovat barák na prodej, vysoké úroky
Děkuji ti moc za odpověď. Už jsem si myslela že se tady skoro nikdo na tom webíku nevyjadřuje. Já jsem ještě přes víkend brouzdala po netu a zjistila jsem že se dá prodávat pomocí www.spolehlivevykupy.cz/ výkupu nemovitostí. Dnes už řada služeb funguje online, to je skvělé, opravdu.

Odpověď
Martina | 3.1.2023 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kde inzerovat barák na prodej, vysoké úroky
Podědila jsem po babičce dům v Hradci Králové, který jsem chtěla rychle prodat. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila na firmu https://www.vyklizenihradeckralove.cz/ , která mi dům kompletně vyklidila, uklidila a vymalovala. Jinak by to asi s tím co tam bylo ani prodat nešlo a pro kupující to působilo opravdu o dost lépe.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné