Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Vibrátor

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vibrátor - diskuze na toto téma
Holky doporučte mi nějakou novinku. Mám toho doma hrozně moc, hlavně z ekondomů a už nevím po čem sáhnout a ráda bych vyzkoušela zase něco jiného.

Dáša | 4.9.2023 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vibrátor
Taky jsem dřív hodně používala, protože mi sex doma nestačil a tak jsem si ještě hrála sama. Jenže v poslední době na to už tu chuť nějak nemám. Chtěla bych ji zase znovu získat ale nevím jak na to. Poradíte mi?

Odpověď
Jana | 7.9.2023 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vibrátor
Byla jsem ve stejné situaci, kdy mě najednou sex nějak přestal bavit. Pořád jsem hledala nějaké rozumné řešení, a to jsem našla tak, že jsem objevila prášky pro ženy, které dokáží rychle zvyšovat libido. Moc jsem tomu nevěřila, ale naštěstí jsem byla překvapená a prášky účinkují perfektně.

Odpověď
Dáša | 9.9.2023 09:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vibrátor
Tak to se teda rovnou přiznám, že jsem vůbec nevěděla, že nějaké takové prášky pro ženy existují. Kde jste na ně narazila teda prosím?

Odpověď
Jana | 11.9.2023 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vibrátor
Tak potom můžete vyzkoušet prášky pro ženy https://www.supererekce.cz/6-fly-pro-zeny Hele za vyzkoušení nic nedáte a sama pak uvidíte, že jak si zase užijete pořádný sex, tak už to pak nebudete chtít nikdy jinak. Prostě pořádný a dlouho trvající orgasmus a budete zase mega spokojená.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné