Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Péče o vlasy

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Péče o vlasy - diskuze na toto téma
Pěkný den, chtěla bych se zeptat na vlasou péči. Jakou použíte? Já bch ségře k vánocům chtěla koupit kvalitní přírodní péči, ale tak nějak úplně nevím, kam sáhnout, abych koupila opravdu kvalitu :)


Irena | 1.1.2023 20:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Ahoj, já mám bezvadnou zkušenost s tímto přírodním konicionerem https://oxalis.cz/cs/kosmetika/astraia-kondicioner-zeleny-caj-200-ml-8595218016889-4205.htm/?id_category=194. Ten je opravdu luxusní :) Pečující. Já na něj nedám dopustit. Tak na něj mrkni :) Já vím, že je po vánocím, ale určitě se najde ještě příležitost :)

Odpověď
Michala | 1.2.2023 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o vlasy
No, to je jasný... Nás, jak je hodně v rodině, tak se příležitost pro dárečky vždycky najde. Na oxalis jsem už párkrát vybírala a moc ráda se tam vracím.

Odpověď
Karina | 3.1.2023 09:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Na doporučení kadeřnice jsem vyzkoušela kosmetiku https://www.milva.shop/milva/ a jsem s ní moc spokojená.

Odpověď
Elena | 9.1.2023 11:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o vlasy
Které konkrétní přípravky máte vyzkoušené?

Odpověď
Karina | 15.1.2023 13:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Péče o vlasy
Jsem spokojená s jejich šampónem s chininem. Vlasy se mi hodně po něm zlepšily.

Odpověď
Monika | 21.1.2023 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Taky používám vlasovou kosmetiku od Milvy. Je potřeba si ale dávat pozor, setkala jsem se s eshopem, kde nabízeli podobné produkty, proto je třeba nakupovat na jejich oficiálním eshopu. Každý jejich přípravek má hologram na etiketě , který dokazuje jeho pravost.

Odpověď
Mirka | 1.2.2023 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Kdo má kvalitní vlasovou péči, tak je the garden. Dostala jsem doporučení na expertnavlasy.eu asi dva roky zpátky a od té doby jejich kosmetiku používám a vlasy mám v krásném stavu.

Odpověď
Andrea | 27.2.2023 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Já mám problém s mastícími se vlasy, ale opravdu extrémně. Zkouším různé přípravky ale bez výsledku, nemáte nějaký dobrý tip co by mi mohlo pomoct?

Odpověď
Sabi | 27.2.2023 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Já hodně bojuju s mastícími se vlasy, už fakt nevím co s tím mám dělat mám pocit, že už jsem zkusila všechno..

Odpověď
Radana K. | 28.2.2023 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o vlasy
Mně moc pomohli na klinice Clinical Hair & Health. Doporučuju ti se k nim objednat, mají pobočky ve více městech tak určitě najdeš nějakou blízko u tebe. Trápila jsem se s tím sama dlouho a taky mi nic nepomáhalo.

Odpověď
Sabi | 18.3.2023 20:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Péče o vlasy
Aha a jak to tam řešili, za jak dlouho se ti to zlepšilo?

Odpověď
Radana K. | 29.3.2023 23:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Péče o vlasy
Udělají ti trichologické vyšetření a podle toho začnete s léčivou kúrou, já to měla tak na tři měsíce ale to bude u každýho jiný, uvidíš tam, všechno ti vysvětlí, jsou moc vstřícní.

Odpověď
Sabi | 30.3.2023 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Péče o vlasy
Děkuju za radu, už jsem se k nim objednala tak se těším že se mi to podaří snad konečně vyřešit..

Odpověď
Inda | 16.6.2023 18:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o vlasy
Kde se dají nejlépe sehnat produkty Tomáše Arsova? Máte nějaké tipy na prodejny nebo internetové obchody, kde jsou dostupné? Slyšela jsem na ně výborný recenze a chci vyzkoušet.

Odpověď
Simona | 17.6.2023 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o vlasy
Klindě online na eshopu anebo i v Douglasu nebo Rossmanu, jsou dostupný a za dobrou cenu.

Odpověď
Janina | 18.6.2023 09:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Péče o vlasy
Hele taky kupuju normílne v Douglasu, někdy objednávám na jejich eshopu, tam uměj mívat super akce, je fajně sehnatelná.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné