Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - snubáky

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
snubáky - diskuze na toto téma
Ahojky, jelikoz se chystame na pristi rok na svatbu, potrebovala bych poradit kam se podivat na nejake snubaky? Jestli mate nejake eshopy s kterymi jiz mate zkusenosti? Diky


Maruska | 20.1.2016 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ono taky dost záleží na tom jaké si představujete. :-) Jestli chcete ruční výrobu a nebo jen vybrat a objednat? :-)

Odpověď
Marťa | 26.1.2016 09:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
noo rucni vyrobu bych asi chtela urcite tak jako tak :-) ale jeste nevim zda vymyslime neco originalniho nebo jen vybereme jake budeme chtit. na tom se moc neshodneme :D nevite jak dlouho tak trva vyroba tech prstynku?

Odpověď
Mirka | 8.2.2016 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Mám dobrou zkušenost s klenotnictvím Bisaku, byla jsem u nich v Brně se podívat na prstýnky a mají fakt pěkné, kamarádka mi ukazovala ten, který si vybrala na webu a ve skutečnosti se jí taky líbily. Taky záleží ale na vašich představách a finančních možnostech, dají se ale vždycky najít nějaké, které vyhovují vašim představám.

Odpověď
Monika | 15.4.2016 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
Mě se taky líbí z Bisaku a dívala jsem se že tam nabízí i výrobu na zakázku - vy jste Mirko si je nechávala navrhnout? Já mám určitou představu jak bych chtěla aby vypadal, ale moc malovat neumím a nevím jak jim svou představu sdělit...Jak probíhá ta fáze návrhu a taky by mě zajímalo o kolik to vyjde dráž než když si klasicky koupím nějaký z jejich nabídky? Pokud by to byl moc velký rozdíl tak bych touhu po originalitě prostě potlačila a nějaký si podobný si vybrala na prodejně...děkuji

Odpověď
Lenka | 4.6.2016 09:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: snubáky
Moniko já myslím že určitě najdete nějaký který se alespoň blíží vašim představám a bude to určitě mnohem snazší než si nechat vyrábět na zakázku...podle mě teda když si nějaký vyberete tak je to sázka na jistotu, víte jak vypadá a můžete se rozhodnout, kdežto takto ho na 100 % uvidíte až bude hotový a pokud to nebude tak jak jste si vysnila tak vám zbydou oči pro pláč...pokud se vám líbí v tom Bisaku, tak si tam zajděte a rovnou se na všechno vyptejte, určitě vám zodpoví všechny tyto otázky a pak se už snadno rozhodnete ;)

Odpověď
Hanka | 23.7.2016 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
jj s Bisaku jsem taky byla spokojená. Na prodejně byli fakt vstřícní, ale ne zase vlezlí, nechali nás si to v klidu projít samotné, a když jsme chtěli tak jsme se začali doptávat. Já totiž nesnáším takové ty vnucovací, kdy se člověk cítí pod tlakem že musí koupit!Proto ani takto do prodejen nerada chodím, ale zase kupovat prstýnky bez zkoušení jsem nechtěla.. V klidu jsme si to nechali uležet a koupili až napodruhé:)

Odpověď
Zuzka | 15.11.2016 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: snubáky
Podobnou kladnou zkušenost máme s VVDiamonds. Vybrali jsme si online na eshopu několik varianta a ty si pak jeli vyzkoušet. Vstřícný přístup a žádný tlak ze strany prodávajícího.

Odpověď
Feferonka | 20.1.2017 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: snubáky
Ahojky, my si letos kupovali prstýnky na prsteny.cz,na doporučení od mé sestry,která odptud má i svůj zásnubní tak i snubní..a jsou spokojeni. Mají krásný výběr..mě padnuly do oka hned jedny a ty jsme si pak i objednaly..ale byla to fuška vybrat z tolika kousků:-). Vybrali jsme si žluté zlato s bílým dohromady já měla s kamínkem a přítel bez kamínku..obyčejný zirkon jsem chtěla..takhle malinkatý si myslím že nikdo nepozná jestli se jedná o zirkon nebo briliant:-). na prstě sedí perfektně, a nijak se netočí. máme leštěný povrch, prý je lepší, poškrábání není až tak viditelné jako na matným..cena za oba byla kolem 9 tisíc což není moc..Ale četla jsem recenze na netu a psala tam paní která za prsteny dala 25 000 což mě přijde hrozný:-) za to bych měla rekonstrukci verandy:-D. ale určitě se koukněte na ty stránky a určo vyberete..

Odpověď
Monika D | 14.3.2017 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: snubáky
Dobrý den, no co se týče prstenů, my si objednávali také na stránkách pana Rýdla prsteny.cz a byly jsme moc spokojeni. Dobrá komunikace i doba dodání vše proběhlo bez problémů. Prsty jsme si nechali změřit u nich na prodejně v Brně. Tam jsme si i vyhlídly ty naše, které jsme si na internetu koupili. Máme po svatbě dva roky a prsteny jsou stále pěkně lesklé, krom toho máme doživotní servis zdarma a to je super. Tyhle sránky doporučuji, opravdu mají krásné prsteny, určitě si vyberete.

Odpověď
Romama | 27.1.2017 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Ahojky holky, my si taky teď vybírali s přítelem snubní prsteny, zkoukli jsme spoustu eshopu a recenzí a myslím, že spoustu kladných mají prsteny pana Rýdla. Osobně jsme zašli na jeho prodejnu a opravdu krása..jen jsme se koukali, ale našli jsme si ty co se nám líbily pak na jeho eshopu prsteny.cz a dokonce tak měl ty samé o pár korun levnější. Takže jsme si je objednali, prsty jsme si nechali změřit v kamenném obchodě a paní nám řekla něco o materiálu,ze kterých prsteny vyrábí a jaké doporučuje. My si vybrali bílé zlato, jelikož nosím hodně stříbrné naušnice, a řetízky, takže potřebuji aby se mi k tomu hodil i prsten a žluté zlato by se mi asi nelíbilo. Máme je pbjednané asi týden a už se nemůžu dočkat až přijdou..

Odpověď
Milča F | 8.2.2017 03:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
krásné snubáky, opravdu krásné kousky mají na www.azluxus.cz. Nemohla jsem se na ty krásné prsteny tam vynadívat.

Odpověď
Erika | 7.2.2016 13:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Doporučila bych podívat se na netu co se vám líbí, vybrat si to nejlepší a s tím si zajít ke zlatníkovi, který vám je vyrobí na míru :)

Odpověď
Maruš | 7.2.2016 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Tady prsteny-hodinky.cz/stranka/12-dulezite-informace píší, že dodají vyrobený šperk za 7 dnů od připsání zálohy. To mi přijde hodně rychlé. Myslela jsem, že to trvá daleko déle. A poskytují i celoživotní servis jak tam čtu, což se může hodit, protože po dětech nemusí váha nutně klesnout tam kde byla před dětmi :)

Odpověď
Maruska | 9.2.2016 10:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
holky diky uz jsme zkontaktovali ty prsteny-hodinky jejich nabidka se mi zda nejlepsi :) a hlavne jsou opravdu moc hodni a vychazi vstric

Odpověď
Šikulová | 12.4.2016 13:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Ahoj holky, taky sem objednávala s mužem z prsteny-hodinky snubní prstýnky.Co měli se nám sice líbilo ale přesto sme si nechali udělat prstýnky přesně podle našich představ a paráda!!:--)

Odpověď
Karol | 14.4.2016 12:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
Dá se vybrat šperk někde v prodejně z toho prsteny-hodinky nebo se jedná pouze o eshop?

Odpověď
Šikulová | 19.4.2016 10:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: snubáky
Jo dá se vybrat i osobně prsteny-hodinky.cz/stranka/6-kontakty

Odpověď
Karol | 21.4.2016 21:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: snubáky
Aaa bezvadný, děkuju.Oni mají nádherný prstýnky i na netu na stránkách ale vidět to osobně je pro mě lepšíí

Odpověď
Papoušková | 25.4.2016 13:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: snubáky
Děkuji za tip, jsem z brna a mám to kousek prsteny-hodinky a ani jsem o něm nevěděla.Na stránce maj krásné prstýnky,asi se taky skočím podívat na prodejnu

Odpověď
Janka | 13.1.2019 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: snubáky
Ahoj, my si nakonec po dlouhém vybírání nechali udělat snubní prsteny na zakázku na této stránce: https://www.svatebniasistentka.cz/produkty/snubni-prsteny a jsem za to moc ráda. Za cenu zlata jsme získali prstýnky, které nikdo jiný nemá :)

Odpověď
Denisa | 14.6.2016 11:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
My si přes stránku www.prsteny-hodinky.cz pořídili snubáky taky. Bylo to na doporučení od kamarádky, která odtud dostala od přítele nádherný zásnubní prstýnek. Se snubními prstýnky jsme spokojeni, stejně tak jako kamarádka se zásnubním prstýnkem a plánuje tam vybrat právě i snubní. Každopádně je fajn možnost objednání, ale my jsme si raději udělali výlet do Brna a vyřešili to osobně - přece jen to není nejlevnější záležiost. Moc milý přístup. A jak tady bylo řečeno, celoživotní servis i já uvítám ať už z jakéhokoliv důvodu.

Odpověď
Claudie | 3.7.2016 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj je velice důležité, jak chceš aby snubáky vypadali. My jsme je kupovali zde https://www.bisaku.cz/, ale každý může mít jiný vkus. Jen na jedno bych si dala pozor, nejsem si jistá jestli bych zrovna snubní prsteny pořizovala pomocí nějakého e-shopu aniž bych si prsteny řádně prohlédla. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem se také inspirovala na netu a pak když jsem prsten vyzkoušela na ruku vypadala to hrozně. Je potřeba vzít v potaz poměrně hodně faktorů, jako je tloušťka prstenu, mohutnost prstenu a v neposlední řadě i to jaké máte sama prsty, aby vám to padlo.

Odpověď
lenka.dobby | 20.7.2016 17:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj nevite kde bych sehnala hezke snubni prstynky? diky

Odpověď
kocka | 28.7.2016 14:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
No ja jsem nasla super web se snubnima i zasnubnima prstynkama, tak se mrknete na esterstyl

Odpověď
lenka.dobby | 9.8.2016 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
dekuji podivam se. :-)

Odpověď
Hanule | 3.9.2016 19:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Tak Váš dotaz je značně zjednodušený:) Hezký snubní prsten je relativní pojem, protože každý má úplně jinou představu a styl...Každopádně zde již bylo uvedeno několik eshopů a prodejen, tak stačí si to pročíst a uvidíte který Vám padne do oka. My jsme kupovali od Bisaku protože pro nás byli nejhezčí které jsme našli a taky poskytují dobrý servis. Ale jak říkám, je to otázka vkusu a do jisté míry i financí. Dobré je mrknout i na svatební veletrhy ;)

Odpověď
Sandra | 26.9.2016 10:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
My jsme si nechali udělat prsteny. Dlouho jsme hledali standardní prsteny, ale nic nás neuchvátilo. nakonec jsme narazili na zlatnictví bisaku a šli se podívat do jejich prodejny v Praze. Řekli jsme jim jakou máme představu a oni nám pomohli a vysvětlili, že některé věci nebudou vypadat hezky. nakonec nám vyrobili to co jsme se domluvili.

Odpověď
Jitka | 6.11.2016 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Zdravím, my jsme koukali po snubních prstenech celkem dlouho. Nakonec jsme vybrali od p.Rýdla. Mají záruku pět let, do tří týdnů je máte k dispozici. Máme je už dva roky a stále vypadají jako nové. Mohu doporučit

Odpověď
Olga | 28.3.2017 10:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Dobrý den, my se budeme brát v září a můj nastávající nechává takřka vše co se svatby týká jen na mě. Jediné co mi řekl tak aT´není je prsten nějaká divočina. protože jako manžer musí působit kultivovaně! Takže co se týká financí mám vpodstatě taky volnou ruku. Už jsem tedy výběr zúžila na 3 ale teď nevím, které vybrat, chtěla chy aby ten můj byl originální a neobvyklý! Tak sem s radama: 1:https://www.prsteny.cz/snubni-prsteny-model-c-342-04 2:https://www.prsteny.cz/snubni-prsteny-model-c-315-02 3:https://www.prsteny.cz/snubni-prsteny-model-c-387-02 jen tyhle bych chtěla v bílém zlatě ale s tou černou, tu totiž máme oba moc rádi!!! Takže teď fakt nevím!

Odpověď
Martinka | 31.1.2017 14:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Nevím, jestli je to tady ještě aktuální... rozhodně ale doporučuji zlatnictví, kde jsme kupovali my. Super přístup, vše nám prodavačka ukázala a vysvětlila... bylo to v Kralupech a je to Goldex. Přeji hodně štěstí s výběrem :-)

Odpověď
saša | 11.4.2017 10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Ahoj holkyy, my jsme teď byly u Rýdla v Brně ve zlatnictví..mají krásný výběr a paní prodavačka byla milá a poradila nám co se týče materiálu atd..Rytinu jsme si nenechávali,ikdyž byla zdarma, mě totiž na můj prstýnek nejde dát díky tomu že mám celý dokola kamínkový, chlap má jednoduchý jen leštěný. Ale rytinu nijak neřešíme, datum svatby si budu pamatovat:-). Jinak jsme vybrali bílé zlato a já tam ty zirkony, brilianty nepotřebuju. Paní říkala že budou tak do měsíce, takže doufám, že v pohodě stihnou vyrobit na náš termín svatby 20.května. jinak paní říkala že v krajní mezi jdou půjčit prsteny,kdyby se to nestihlo,ale to bych nechtěla..a prý se to vždy stíhá. Jinak zásnubní sem dostala od Brilas..s větším kamínkem..ale tam už jsme ani nešly nakouknout..protože jsem ten zásnubní musela 2x reklamovat..kamínek upadával. tak zkuste Rýdla, třeba najdete co hledáte.

Odpověď
Aja | 9.5.2017 23:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Tak i ja vam chci zamotat hlavu prstynky, ktere se moc libi mne. Jedna se o ceskou firmu Danfil a maji dozivotni zaruku. Tradicni i netradicni prstynky, ktere se daji vybrat v drazsi variante s diamantem, nebo se zirkonem, nebo bez kamene. My si vybrali ty kroucene. Jsou proste nej!!! :-) danfil.cz/snubni-prsteny/cz/?a_box=zrvh6dwj

Odpověď
anyka | 29.5.2017 14:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj, já mám zkušenost se zlatnictvím Rýdl a moc dobrou. Měli jsme zlato po babičce - její a dědův snubní prsten, takže jsme si nechali dělat prsteny na zakázku a část zlata jsme si dodali, nebyl to problém. Od první návštěvy do hotových prstenů uběhly necelé dva měsíce. Asi by se to dala zařídit i o něco rychleji, ale nijak jsme na prsteny nespěchali, byl čas. Nechtěli jsme nic složitého, já mám v prstenu zasazený briliant a manžel má hladký kroužek. Máme i rytinu - naše jména a datum svatby. Po eshopech bych se klidně podívala, ale pak bych se určitě zašla podívat přímo na prodejnu. Prsten na fotce a pak na vaší ruce může vypadat jinak (to je moje vlastní zkušenost)

Odpověď
Hana | 16.10.2017 18:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
My máme prsteny ze zlatnictví Rýdl. Měli jsme představu a chtěli jsme je původně podle vlastního návrhu, což taky umožňují, ale nakonec jsme si vybrali a docela rychle. Je dobrý, že mají dožiivotní servis - prstýnky vám zdarma přeleští. Zatím jsme nepotřebovali tak nemůžu hodnotit, ale přístup super a cena byla vlastně ještě nižší, než jsme počítali díky slevě ze svatebního veletrhu

Odpověď
Jitka Pokorná | 26.12.2018 17:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj. Jestli můžu doporučitt, tak zkus mrknout třeba sem: https://www.sperky-prsteny.cz/ Tam mají moc hezké prstýnky. Dělají tam dokonce i snubní prsteny na zakázku. Můj muž prstýnek kupoval právě tam a je vážně prekrásný. :)

Odpověď
Leona | 31.1.2019 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Čauky, nejsem si jistá, jestli ti to ještě pomůže, ale třeba ano. Zkus mrknout na tento eshop: https://www.sperkyleclay.cz/78-stribrne-sperky Tam jsme kupovali snubáky my. Já mám třeba moc ráda stříbrné šperky, takže když jsme je vybírali, bylo jasné z jakého materiálu naše snubní prsteny budou. :-)

Odpověď
Lucik | 3.7.2019 11:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Tak významné šperky jako jsou snubní prsteny bych ze stříbra nevolila. Přijde mi rozumnější zvolit bílé zlato, které je hodnotnější. My jsme s manželem vybrali na eshopu www.vvdiamonds.cz ;) protože jsem chtěla mít svůj prsten doplněný o diamanty. Domluva s nimi byla super a práce jejich klenotníka je skvělá.

Odpověď
Linda | 24.3.2020 19:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj, my jsme si vybrali snubní prsteny z www.zlatnickydum.cz/cs/vyrobky/kategorie/snubni-prsteny/1v . Nechtěla jsem si je vybírat ve zlatnictví, protože bych tam byla nervózní z prodavačky a neměla bych tak na výběr prstenů klid. Takhle jsme si je vybrali v klidu doma, když jsme na to měli chuť a sedí nám dobře.

Odpověď
Eva | 1.11.2020 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Ahoj, my máme snubní prsteny z bílého zlata a u toho mého jsou malé kamínky. Při obřadu jsme je měli uložené v krabičce, kterou jsem objednala z www.srdcetvor.cz/k/detail/drevena-krabicka-na-snubni-prstynky-165/ a ta nám zůstala na památku. Dřevěná krabička na snubní prstýnky mě hned zaujala. Přišlo mi to takové lepší, než je mít jen tak na talířku :-) .

Odpověď
Dominik | 28.10.2021 01:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Můžete mi prosím poradit, podle čeho vybírat pěkný snubní prstýnek, ze kterého bude přítelkyně opravdu nadšená? Kolik do toho dát?

Odpověď
Petr | 30.10.2021 00:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Asi myslíte zásnubní prstýnek ne? Hodně lidí si to plete. Kupoval jsem zásnubní prstýnek za 20 tisíc z bílého zlata s diamantem. Je to věc, která si drží svoji hodnotu.

Odpověď
Dominik | 30.10.2021 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
Přesně tak, myslím zásnubní prstýnek. Takhle jsem o tom popravdě nepřemýšlel z hlediska investice. Mohu se zeptat, jaký jste vybral?

Odpověď
Petr | 1.11.2021 13:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: snubáky
Jasně, můžete se podívat rovnou na stránky obchodu, odkud jsem prstýnek vybíral https://www.tiami.cz/prsten-z--bileho-zlata-s-diamantem-atea-iv-/ Je nádherný a partnerka je z něj nadšená.

Odpověď
Kamila | 27.1.2022 22:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Vybíráme se snoubencem snubní prstýnky, tak budu ráda za tipy, kde jste vybrali, děkuju :-)

Odpověď
Soňa | 27.1.2022 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
My vybírali i podle toho aby se mi hodil k zásnubnímu prstýnku, takže máme z bílého zlata, já mám s kamínky a manžel má z hladkého zlata ;)

Odpověď
Marika | 29.1.2022 18:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
A kde jste kupovali? Líbilo by se nám i vygravírované datum svatby zevnitř prstýnku.

Odpověď
Soňa | 30.1.2022 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Byli jsme si vybrat v Olomouci ve zlatnictví, můžu ti tady nechat odkaz, mají i e-shop https://www.helvetia-hodinky.cz/

Odpověď
Marika | 31.1.2022 23:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
Skvělý, moc díky za ochotu :)

Odpověď
Soňa | 3.2.2022 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: snubáky
Není za co, hlavně ať najdete takový, jaký si představujete ;-)

Odpověď
Radka | 30.3.2022 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Můj manžel byl vybírat snubní prsteny v lokálním zlatnictví, kde dostal mnohem lepší nabídku, než kdyby je kupoval někde na internetu. Ještě k tomu máme navíc služby zdarma a kdyby se něco stalo, tak tam můžeme kdykoli zajít. My jsme naopak dlouho řešili otázku, kde nosit zásnubní prsten. Hodně mi pomohl tento článek: https://napovime.cz/navod/jak-a-kde-nosit-snubni-a-zasnubni-prsten/.

Odpověď
Verča | 30.3.2022 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
snubáky
Kde jste si nechali dělat svatební oznámení?

Odpověď
Anet | 31.3.2022 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: snubáky
Koukni na svatbomilka.cz my od nich měli fakt krásný :-)

Odpověď
Verča | 29.4.2022 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: snubáky
Jé mají moc hezký, díky za tip :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné