Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Knížka pro dcerku

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Knížka pro dcerku - diskuze na toto téma
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Dceři bych ráda koupila nějakou pěknou knížku, kterou bysme si spolu mohly číst před spinkáním. Pokukuju po této knížce https://www.ellamax.cz/zase-budeme-spolu-jedna-kniha-dva-pribehy/. Máte s ní zkušenosti?


Ester | 2.2.2023 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Knížka pro dcerku
Moje dcera tuto knížku dostala k vánocům. Hodně mě zaujal ten formát. Jsou tam dva příběhy, které se dají číst každý zvlášť nebo dohromady. Je skvělá, moc hezká, já sama ji mám ráda.

Odpověď
Šárka | 26.2.2023 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Knížka pro dcerku
Já e-shop ELLAMAX znám a přiznám se, že ho mám moc ráda. Mají tam perfektní výběr, vždy mě něco zaujme a koupím. Ale tuhle knížku od nich nemám. Já mám menší děti, tak my hodně kupujeme samolepkové knížky.

Odpověď
Domča | 28.2.2023 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Knížka pro dcerku
Jo, to zní skvěle. Knížku sice neznám, ale mrknu na ni. Já mám starší děti, ale pro neteř by byla skvělá. Pro ty starší pak mají na e-shopu ELLAMAX skvělý ty únikovky. Ty mají moje děti moc rády. Mají myslím čtyři knížky. Dvě už máme doma a určitě ještě dokoupím. Tam je super hlavně to, že děti v průběhu děje řeší úkoly, takže je to úplně vtáhne. Je to veliká zábava.

Odpověď
Jenn | 6.6.2023 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Knížka pro dcerku
Prosím tě, měla bys tip na první knížku pro děti?

Odpověď
Gabča | 2.7.2023 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Knížka pro dcerku
Jo, jasný, tak to ti poradím. Moc fajn je tato knížka https://www.ellamax.cz/moje-mladatka-klap-klap-obrazky-1/. Jsou tam 3D obrázky, které děti opravdu baví. Mohou je poznávat pohmatem. K tomu jsou ke všem obrázkům základní slůvka, takže si děti rozvíjejí slovní zásobu, ale i jemnou motoriku. Je to vlastně knížka pro všestranný rozvoj. Za mě perfektní.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné