Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Chytré hodinky pro děti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Chytré hodinky pro děti - diskuze na toto téma
Pomohl by mi někdo vybrat chytré hodinky pro dítě? Konkrétně pro dcerku, které je 9?


Marcela | 5.2.2023 02:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chytré hodinky pro děti
Kupovala jsem pro stejně starou dcerku chytré hodinky a vybrala jsem pro ni schválně dětské chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-kidz-gps-4g-ruzova/ Vybrala jsem je totiž hlavně proto, že mají GPS, pomocí které se dají hodinky i trasovat.

Odpověď
Běloušek | 15.3.2023 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chytré hodinky pro děti
Máte už nějakou zkušenost s trasováním. Co, vím u málo kterých hodinek funguje GPS, většinou to moc dobře nefunguje :-(

Odpověď
Valounek | 4.4.2023 08:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chytré hodinky pro děti
Dobrý den, a myslíte si skutečně, že bude potřeba kupovat chytré hodinky pro dítě? Při vší úctě, cpát do jejich okolí chytré technologie. Nevím, nepřijde mi to vhodné. Chápu trasování, ale tak je to třeba taky trochu o důvěře, ne? Pak děti sice umí na tabletu, ale neví, jak postavit parník z papíru (na to je mimochodem návod tady: https://www.magazin.pepe.cz/jak-slozit-parnik-z-papiru/ protože jsem si všimla, že to neumí ani celá řada rodičů). Zkuste nad tím trochu přemýšlet, prosím. :)

Odpověď
Ditka | 27.11.2023 17:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chytré hodinky pro děti
My jsme dceři koupili tyhle https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-guardkid--mini-black/ a jsme moc spokojení. Mají možnost sledování přes GPS, dá se přes ně volat, nechávat hlasové zprávy, mají integrovaný foťák a dají se snadno ovládat v mobilu přes českou appku. Nechtěli jsme dceři ještě kupovat mobil a tohle je super věc.

Odpověď
Miška | 26.12.2023 23:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chytré hodinky pro děti
Tak ty vypadají parádně, právě jsem něco takovýho chtěla, protože nechci ještě dceři dávat mobil a tyhle vypadají ideálně :)

Odpověď
Ditka | 27.12.2023 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chytré hodinky pro děti
Jo je to super věc, jsem hned o hodně klidnější když vím, že se můžete kdykoliv spojit a je supr i že vydrží nabité několik dní.

Odpověď
Denda88 | 8.1.2024 20:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chytré hodinky pro děti
Koukám na ně a vypadá to super, líbí se mi, že to má tolik možností jak se s dítětem spojit, moc díky za sdílení :)

Odpověď
Elii | 27.2.2024 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chytré hodinky pro děti
Taky jsme vybrali od Carneo a jsme spokojení, není jim co vytknout jsou opravdu kvalitní.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné