Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Vybavení do domácnosti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vybavení do domácnosti - diskuze na toto téma
Tak jsme se konečně přestěhovali do nového a postupně obměňuju staré za nové a chtěla bych poprosit jestli by jste mi tady nenechali odkazy na eshopy, kde mají jak bytové doplňky?


Katka | 24.4.2023 21:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení do domácnosti
Za sebe můžu doporučit tenhle eshop https://www.bakly.cz mají designový a originální kousky za fajn ceny ;)

Odpověď
Danik | 25.4.2023 23:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavení do domácnosti
To je dobrej tip, děkuju za sdílení už dlouho jsem hledala nějaké stylové sklenice do baru a tady jsem konečně objevila takový jaký jsem si představovala a cena je taky moc pěkná :)

Odpověď
Katka | 26.4.2023 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vybavení do domácnosti
Tak jsem ráda, že jsem dobře poradila a že jsi vybrala :) mně se právě líbí že mají věci, které jinde nemají že to není nic okoukaného a všechno je to kvalitní, alespoň co mám zatím zkušenost.

Odpověď
Miusska | 23.5.2023 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavení do domácnosti
Odtud mám krásné barové skleničky a čajovou konvičku. Vždycky když si chci udělat radost tak tam kouknu a něco si objednám, teď mám zase na cestě nějaké drobnosti do bytu :)

Odpověď
Klára | 6.6.2023 12:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavení do domácnosti
Holky, někdo tip na originální zásuvky do bytu v provensálském stylu?

Odpověď
Julča | 10.6.2023 09:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vybavení do domácnosti
Ahoj, my máme domeček v anglickým stylu a máme vypínače kliklap, keramicky bílý https://www.kliklap.cz/zasuvka-kulata-keramicka-bila/, ale hodí se i do provensálskýho stylu.

Odpověď
Maruška | 14.6.2023 07:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vybavení do domácnosti
Taky je máme doma, máme spíše ale industriální styl, máme antracitové, i vypínáče.

Odpověď
Hanik | 28.7.2023 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení do domácnosti
Na tom eshopu bakly mají moc hezké věci, dlouho jsem hledala ještě nějaké drobnosti do kuchyně a tady mají věci přesně podle mýho vkusu, super :)

Odpověď
Gabča | 8.8.2023 14:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení do domácnosti
Ženy, pokud by jste sháněly nádobí a tak, tak za mě můžu jen doporučit stránku berlingerhaus. :) Mají tam docela velký výběr všech možných věcí do kuchyně. Kvalitní a za dobré ceny. Tak třeba se bude taky hodit. :)

Odpověď
Vanda | 11.8.2023 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vybavení do domácnosti
No mě by se to hodilo. hledám nějakou dobrou hlubokou pánev, takový ten rendlíček ala pánvička. :) Mě se to moc líbí a přijde mi to docela praktické Nevíte jeslti to tam mají taky?

Odpověď
Gabča | 22.8.2023 10:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vybavení do domácnosti
Myslíte tuhle https://www.berlingerhaus.cz/berlingerhaus-panev-hluboka-s-mramorovym-povrchem-a-poklici-24-cm-forest-line.html ? Tu jsem brala a je super. :) Navíc se velmi snadno i udržuje, dobře se umývá. Takže tu můžu za sebe doporučit, mají tam ale i jiné, barevné, prohazovací a tak. :)

Odpověď
Anika | 30.8.2023 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vybavení do domácnosti
Já mám spoustu krásných věcí z eshopu Bakly, mají kvalitní a designové věci, které vydrží a vypadají parádně :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné