Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Fungující dieta

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Fungující dieta - diskuze na toto téma
Můžete mi někdo poradit jakou začít držte dietu?Chci vypadat v létě dobře do plavek a tak už chci ze sebou začít něco dělat.


Věra | 18.2.2023 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fungující dieta
Mám nejlepší zkušenosti s bílkovinovou dietou.Držíš hodně bílkovin a pořádně škrtíš sacharidy a kila jdou dolů.

Odpověď
Ella | 22.2.2023 15:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fungující dieta
Já jsem nikdy žádnou dietu nedržela a tak se v tom vůbec nevyznám.Těch diet je hodně na trhu a tak aby si člověk jenom dobře vybral.

Odpověď
Věra | 28.2.2023 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Fungující dieta
Tady o téhle dietě můžu říct,že je vážně kvalitní www.ketofit.cz Díky ní jsem shodila přebytečná kila a teď už se cítím daleko lépe.Zase mi to dalo radost do života.

Odpověď
Lenka | 26.2.2023 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fungující dieta
Mě se také nejvíce osvědčila dieta založená na proteinech. Hubne se s ní dobře, nehladovím a váha jde dolů.

Odpověď
Hana | 21.3.2023 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fungující dieta
A to je ta ketofit, která je teď v televizi? To nevím, jestli bych vydržela na koktejlech.

Odpověď
Lenka | 26.3.2023 12:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Fungující dieta
Ano je to ona, ale to nepiješ jen koktejly, ale normálně jíš. Jen s minimem sacharidů. Tady si to můžeš přečíst https://www.ketofit.cz/jak-zacit-s-ketofit.

Odpověď
Andrea | 27.2.2023 23:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fungující dieta
Jestli chcete opravdu zhubnout je potřeba začít s pravidelným pohybem a celkově změnit jídelníček. Věřte mi, že jsem zkusila hodně diet a všechno bylo k ničemu. Teprve teď když chodím pravidelně do fitka a líp jím jsem se sebou konečně spokojená :-)

Odpověď
Miška | 28.2.2023 22:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fungující dieta
Taky bych chtěla začít chodit někam na cvičení, jsem z Brna tak jestli můžete někdo doporučit dobrý místo budu ráda :)

Odpověď
Nelka | 23.3.2023 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Fungující dieta
Já chodím do https://zone4you.cz/ mají spoustu skvělých skupinových lekcí, perfektně vybavený fitko, nádherný wellness se saunou, vířivkou, bazénem, solárko…vždycky je tam suprová atmosféra, za mě naprosto perfektní místo kam se vždycky těším :-)

Odpověď
Sari | 6.3.2023 11:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fungující dieta
Také jsem vyzkoušela hodně diet ale nic nezabralo. Za mně je nejlepší změnit jídelníček a hodně pohybu. Časem se rozdíl dostavil

Odpověď
Jana | 12.12.2023 20:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fungující dieta
Co se diety týká, tak mě vyhovuje krabičková dieta. Mám Zdravé stravování celodenní fit a kilogramy jdou dolů. Jídla co mi doručují mi chutnají a líbí se mi na tom, že se zdravě a dobře najím.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné