Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Suché vlasy po barvení

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Suché vlasy po barvení - diskuze na toto téma
Holky, vy co si dlouhodobě barvíte vlasy... Jak bojujete s tím, že se vlasy těmi chemickými barvami ničí? Já je mám už dost suché, lámvé, bez lesku... Nechci je mít jednou jako chemlon... Co s tím? Nebo spíš jak na to?


Míša | 24.2.2023 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suché vlasy po barvení
No já jsem z těch chemických barev přešla na rostlinné a vlasy jsou na tom o dost lépe. Je potřeba se o ně ale i tak více starat, když jsou barvené ;).

Odpověď
Nelka | 28.2.2023 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suché vlasy po barvení
Já si bohužel odbarvováním vlasy tak zničila že už asi není cesty zpátky :(

Odpověď
Ami5 | 18.3.2023 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Suché vlasy po barvení
Taky jsem si to myslela dokud jsem nešla na kliniku https://www.clinicalhair.cz/. Udělali mi trichologické vyšetření, nasadili léčivou kúru a pár měsíců po mám vlasy pevný, zdravý jako nikdy předtím :-)

Odpověď
Romana | 6.4.2023 15:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suché vlasy po barvení
Tak toto jsem řešila asi tak pře rokem a půl. Já už se nemůžu nebarvit, protože mi vlasy začínají šedivět. Na druhou stranu ty barvy z drogerie mi vlasy strašně poničily. Naštěstí jsem objevila značku Khadi, která prodává rostlinné barvy na vlasy. Používám od nich i šampón a musím říct, že už bych neměnila. Barva krásně kryje šediny, je lesklá a vlasy nejsou zničené.

Odpověď
Klarus | 22.5.2023 17:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suché vlasy po barvení
Já teda používám řadu přímo na barvené vlasy od kadeřníka, bez parabenů, silikonů a vlasy se mi po ní teda dost zlepšily. Barvím sama doma, ale do této kosmetiky jsem investovala a nelituji. :)

Odpověď
Peťka | 25.5.2023 11:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Suché vlasy po barvení
A od jakého kadeřníka? Jako dostala jste doporučení od někoho? Já jít do henny nechci, ale ráda bych měla dobrou péči o vlasy, také se barvím a strašně se mi třepí konečky, ale chodit po třech týdnech ke kadeřníkovi na to prostě nemám čas ani peníze.

Odpověď
Klarus | 29.5.2023 12:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Suché vlasy po barvení
Od Arsova, našla jsem ho na netu, měla tam strašně moc dobrých ohlasů, tak jsem se mrkla na stránky. Má tam i docela dost videi, což je dobrý pro inspiraci i na to aby člověk vědě jak správně pečovat o vlasy, ono i umývání vlasů není jen tak. Používám řadu na barvené vlasy a jsem s ní velmi spokojená, vlasy mám lesklé, vyživené a hezké. :)

Odpověď
Riri | 23.5.2023 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Suché vlasy po barvení
Mně se vlasy úplně spravily od té doby co užívám Natural protein kolagen, obsahuje dva druhy kolagenu, kyselinu hyaluronovou a vitamín C a mám teď vlasy krásně hladké, lesklé a pevné :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné