Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Šetrné barvení vlasů

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Šetrné barvení vlasů - diskuze na toto téma
Ahoj holky, měla bych dotaz na barvení vlasů. Jaké barvy používáte? Máte zkušenost s nějakou šetrnou barvou? Přiznám se, že já jsem si vlasy dlouho nebarvila, ale moc ráda bych zkusila změnu. Jen prostě nechci chemický barvy, no...


Běla Víznerová | 4.4.2023 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šetrné barvení vlasů
Kadeřnice mně doporučila toto: Volte šetrný barvící prostředek a vhodný pro konkrétní typ vlasů. Je důležité zvolit barvící prostředek, který neobsahuje škodlivé chemikálie (amoniak a peroxid vodík). Barvit vlasy méně často: Pokud barvíte vlasy příliš často, mohou se vaše vlasy stát křehkými a suchými. Pro zotavení vlasů, je důležité je řádně ošetřit, aby byly hydratované a chráněné před dalším poškozením. Používejte šampony a kondicionéry, které jsou speciálně navržené pro barvené vlasy, a pravidelně nanášejte ošetřující masky a oleje na konečky vlasů.

Odpověď
Barbora | 7.4.2023 16:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šetrné barvení vlasů
Ahoj, já jsem zkoušela více přírodních barev a nejvíc se mi osvědčila barva od Khadi. Je to kosmetika s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika. Já si kupuji tuto barvu přímo https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-oriskove-hneda , ale mají spoustu jiných odstínů a i další vlasovou kosmetiku.

Odpověď
Katka R. | 16.5.2023 09:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šetrné barvení vlasů
Tuto barvu používám už delší dobu a jsem s ní moc spokojená. :) Na vlasech hezky drží, vymývá se, takže žádné odrosty a vlasy mám hebké. :)

Odpověď
Beruška | 8.6.2023 11:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šetrné barvení vlasů
Holky a zkoušely jste některá i Khadi přírodní kosmetiku? Ta mýdla? Chtěla bych vyzkoušet na tělo, jen jestli to fakt to tělo omyje a tak, díky.

Odpověď
Adélka | 12.6.2023 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šetrné barvení vlasů
Používám jejich Shanti mýdlo Himalájský krystal a je super, je hodně šetrný a myje dobře.

Odpověď
Erika | 14.6.2023 10:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šetrné barvení vlasů
Taky používám jejich vlasový olej Růže, pomohl mi na konečky, měla jsem hroznou kvalitu vlasů po chemickým barvení.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné