Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Kočárek z e-shopu

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kočárek z e-shopu - diskuze na toto téma
Maminky, chci se zeptat na nákup kočárku přes internet... Bydlíme za městem, takže do shopu se jen tak nedostanu. Takže e-shopy jsou moje jediná šance. Pokukuju po tomto kočárku https://www.malvik.cz/Noordi-Fjordi-2v1-Black-2022. Líbí se mi a cena super. Máte s ním zkušnosti?


Míla | 2.3.2023 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek z e-shopu
Ahojky, tento kočárek mám a volila jsem Noordi Fjordi, protože jsem potřebovala kočárek, který zvládne nejen město, ale i terén. Moc praktický kočárek, šla jsem do něj, i když na původní model jsem četla negativa, protože nový model je z jiných materiálů a vychytaný a reklamace jsou u něj prý jen ojedinělé.

Odpověď
Laura | 31.3.2023 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek z e-shopu
To je moc hezký kočárek a podle popisu vypadá i prakticky, díky za tip :-)

Odpověď
Radka | 7.4.2023 14:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek z e-shopu
No já jsem teda taky četla jen samé špatné recenze, nějak nevím, zda do toho jít. My sice bydlíme ve městě, ale ani tady v okolí není terén nejlepší a navíc bych ho chtěla brát s sebou na výlety do hor. Myslíš, že by to zvládnul?

Odpověď
Míla | 7.4.2023 15:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kočárek z e-shopu
Ahoj, vůbec se toho neboj. My jsme s ním opravdu spokojeni. Je to opravdu rozdíl od kočárků třetí generace. Pevná konstrukce, plná gelová kola, dobré odpružení kol, aretace předních kol a je vážně lehký. Do terénu jak dělaný.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné