Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Kojenecké mléko

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kojenecké mléko - diskuze na toto téma
Co pro vás bylo rozhodující při výběru kojeneckého mléka?


Sabina | 22.3.2023 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kojenecké mléko
Ahoj pro mě bylo jednoznačně rozhodující složení mléka, podle toho jsem vybírala. A jsem ráda jaké jsem vybrala, protože prckovi chutná a dobře prospívá.

Odpověď
Dušková | 26.3.2023 13:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kojenecké mléko
Zrovna vybírám jaké UM zvolit, protože jsem v očekávání svého prvního potomka, akorát nebudu mít možnost kojit :-(. Můžu se zeptat jaké UM jsi vybrala a proč?

Odpověď
Sabina | 2.4.2023 19:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kojenecké mléko
Jak jsem psala vybírala jsem hlavně podle složení a nejvíce se mi líbilo právě u UM Colvia, které jsem vybrala. Je to přímo tohle https://www.colvia.cz/pocatecni-mlecna-kojenecka-vyziva-s-colostrem--pro-vek-0-6-mesicu--900g/ . Mají i menší balení, takže bych být tebou zkusila to menší balení a podle toho jak by prckovi chutnalo, tak bych vzala větší balení, protože Tě to přijde finančně lépe.

Odpověď
Dušková | 3.4.2023 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kojenecké mléko
No tak to složení vypadá opravdu dobře a co jsem se dívala, tak i cenově vyjde dobře. Zkusím objednat to menší balení a uvidím jak bude prckovi chutnat.

Odpověď
Rozálie D. | 12.5.2023 16:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kojenecké mléko
Souhlasím s Vámi Sabčo. A určitě je tohle mlíčko moc fajn. Kolostrum má složení a vlastnosti nejblíže mateřskému mléku, takže pro mimčo je to jasná volba, pokud samozřejmě netrpí nějakou alergii. Já jsem dávala d půl roku. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné