Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Křeslo na spaní?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Křeslo na spaní? - diskuze na toto téma
Ahoj holky, přestěhovaly jsme se s dcerou do nového malého bytu a zatím nemám peněz na rozdávání. Chtěla bych nechat postel malé a já přemýšlím nad tím, že bych si dočasně koupila rozkládací křeslo, které bych měla i na spaní. Některá křesla jsou takto inzerovaná, ale nevím, jestli je reálné se takto vyspat. Nemáte některá pozitivní zkušenost s konkrétní výrobkem?


Simona | 15.3.2023 13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Křeslo na spaní?
Ahoj, my máme takové relaxační rozkládací křeslo u televize a musím říct, že se mi občas podaří na něm usnout- je to konkrétně toto www.it-nabytek.cz/1670-kresla Na sezení a relax u televize je prostě úžasné, ale běžně bach na něm asi nespávala- přece jen máme záda jen jedny.

Odpověď
Emula87 | 3.4.2023 07:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Křeslo na spaní?
Já mám v pracovně teď nově www.finecase.cz/houpaci-kresla/ houpací křeslo a musím vám teda říct že na odpočinek po práci se jedná opravdu o geniální věc. Nikdy bych nevěřila že něco takového řeknu, ale z tohoto druhu nábytku jsem opravdu unešená. Jak prosté!

Odpověď
Běloušek | 27.4.2023 09:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Křeslo na spaní?
Ahoj, místo křesla bych raději volala menší rozkládací pohovku, mohly byste na ní sedět spolu s dcerou a večer by se rozložila na lůžko. Dokonce mi připadá, že některé rozkládací pohovky jsou levnější než křesla... Ale záleží, co preferujete. Mrkněte na https://www.expedo.cz/pohovka-aven_132221?v=132217, mají tam velký výběr jak křesel, tak i pohovek za hubičku.

Odpověď
Evča | 25.6.2023 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Křeslo na spaní?
Chápu váš záměr, ale být vámi bych si raději koupila normální postel. Z nějakého rozkládacího křesla vás akorát budou bolet záda a v dlouhodobém měřítku vám to moc neprospěje. Já jsem si teď konečně koupila velkou postel a je to naprostá paráda. Lituji toho, že jsem toto neudělala dřív. Jen teda sehnat povlečení 200x200 je trochu oříšek. Tady - https://www.kvalitex.cz/povleceni-200x200/ ho ale občas mívají.

Odpověď
Martina | 26.6.2023 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Křeslo na spaní?
Já jsem nedávno pořídila synovi elastický potah na židli k počítači na internetových stránkách https://www.tentino.cz/ubrusy-potahy/ a nemohu uvěřit, jak to změnilo celý jeho pokoj. Dříve byla jeho židle už opotřebovaná, ale teď vypadá jako nová a já tak ušetřila nemalé peníze, což se mi upřímně velice líbilo. Nejen, že se tak schovaly nedokonalosti staré židle, ale celý pokoj hned vypadá skvěle.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné