Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Proteinová dieta

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Proteinová dieta - diskuze na toto téma
Ahoj holky, nějak jsem se zahleděla do proteinových diet. Jako je jich na trhu opravdu hodně. Je nějaké vodítko na to zjistit, jaký dieta tohoto typu bude pro mě nejvhodnější? A jak ty diety vlastně fungují?


Diana | 21.3.2023 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Proteinová dieta
tím, že jsem chtěla sundat víc kilo, tak jsem šla do ketofit diety, protože ta jejich jídla mají nejnižší obsah sacharidů a ten váha jde dolů rychle, což jsem viděla už po třech týdnech :)

Odpověď
Simona | 22.3.2023 14:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Proteinová dieta
Čauky, potřebovala bych trošku poradit s tou proteinovou dietou.Ráda bych nějakou začala držet,jelikož se léto blíží a já jsem pořád oplácaná.Problém je takový,že vůbec nevím jakou si pořídit.Budu ráda za nějaké osvědčené rady.

Odpověď
Renata | 26.3.2023 15:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Proteinová dieta
Je pravda,že jednu takovou držím a jsem s ní velice spokojená.Nemusím vůbec sportovat a krásně hubnu.

Odpověď
Simona | 28.3.2023 14:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Proteinová dieta
A co je to přesně za dietu?Nemám s dietama vůbec žádné zkušenosti.

Odpověď
Tonka | 20.4.2023 12:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Proteinová dieta
Ahoj, já jsem se třeba rozhodla pro https://www.ketodiet.cz/. Viděla jsem hodně proměn s touto dietou a prostě jsem si řekla, že tohle je dieta přesně pro mě :) Tak jsem ji zkusila a jsem za to ráda. Super je taky to, že mají FB skupinu, kde radí přímo holky z Ketodiet. A jsou tam taky super recepty. Takže hodně ispirace :)

Odpověď
Lizie | 9.5.2023 19:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Proteinová dieta
A prosím tě, ty sis od nich vybrala program, který nabízejí, nebo sis program složila sama? Já nevím, zda mi jejich program bude vyhovovat, ale zase si nejsem úplně jistá, že bych sama něco sestavila tak, aby mi to vyhovovalo a fungovalo.

Odpověď
Renata | 2.4.2023 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Proteinová dieta
Já už teď držím druhou fázi hubnutí s tímto balíčkem https://www.ketofit.cz/low-carb-balicek-pro-f2 Musím říc, že jsem strašně spokojená.Je to dieta co obsahuje nejméně sacharidů a díky tomu se lépe hubne.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné