Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Péče o pleť

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Péče o pleť - diskuze na toto téma
Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jakou používáte kosmetiku? Nebo spíš mám dotaz na komplexní péči o pleť. Co vše používáte? A co si myslíte o kyselině hyaluronové? Je dobrá? Pomáhá?


Jarka | 22.3.2023 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o pleť
No, já si na kvalitní péči o pleť hodně potrpím. Je to investice, která se vyplatí a hlavně se ti ta péče vrátí. Jinak, co se týká té kyseliny, tak já má skvělou zkušenost s hyaluronovým serem s hadím jedem. Je to tohle https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem. Je na obličej i na dekolt a je šetrné :) Za mě top :)

Odpověď
Marie | 23.3.2023 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o pleť
Dobrý den, naprosto souhlasím, kosmetika ze stránky topvet.cz a konkrétně toto sérum je naprosto TOP. Měla jsem možnost vyzkoušet a rozdíl byl teda velmi rychle znát. Za mě jednička

Odpověď
jana | 25.3.2023 15:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Péče o pleť
Ahoj, máš prosím tě na mysli tento? https://www.topvet.cz/pece-o-ocni-okoli/60496-hyaluronove-serum-s-hadim-jedem, ten mám vyzkoušený a je supeeeer

Odpověď
Marie | 27.3.2023 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Péče o pleť
Ano, přesně ten. Je opravdu super. Ještě teda na stránkách beru tekutý kolagen.

Odpověď
Verona | 23.3.2023 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o pleť
Čau holky, koukám, že to řešíte aktuálně.. já mám velice ráda kosmetiku kterou beru z www.notino.cz, mají tam velký výběr a často slevy, takže to je pro mě jasná volba

Odpověď
Miriam | 25.3.2023 15:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Péče o pleť
No péče o pleť je zásadní. Taky denně mažu hydratační krém, aby byla pleť vláčná.

Odpověď
Pavla | 27.3.2023 15:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Péče o pleť
Co tam prosím berete děvčata konkrétně? Ráda bych něco, co funguje alespoň někomu dalšímu abych měla větší pravděpodobnost, že to bude fungovat i u mě. Vidím, že na notino.cz jsem ale zabrouzdala správně

Odpověď
Janina | 30.3.2023 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Péče o pleť
Hele, tento shop je super. Já ho mám moc ráda, ale přiznám se, že tam kupuju hlavně děkoratitivní kosmetiku a taky parfémy. Na péči o pleť mám raději specializované shopy. Ten topvet, jak je tu zmiňovaný, ten mám moc ráda. Ten hadí jed je super a produkty s jejich obsahem mají skvělé účinky.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné