Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Esenciální oleje

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Esenciální oleje - diskuze na toto téma
Ahojky :) Holky, chci se prosím zeptat... hodně jsem si oblíbila aromalampy a taky difuzéry. Jen teda s oleji nejsem moc spokojená. Jsou nějaké kvalitní, co opravdu provoní byt a voní tak, jak vonět mají?


Dorka | 4.5.2023 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Esenciální oleje
Já miluju difůzery a aromalapy. Mám difuzer ve dvou místnostech a aromalampu v každé :D A co se týká olejíčků, tak po hodně vyzkoušených mohu doporučit ty od saloos https://www.notino.cz/saloos/aromaterapie-kouzlo-aromaterapie-sada-sada-prirodnich-esencialnich-olejus-esencialnimi-oleji/. Ty jsou dokonalý, nádherná vůně, realistická.

Odpověď
Domča | 15.6.2023 23:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Esenciální oleje
Saloos je super značka. Já mám jejich olejíčky moc ráda :) A je pravda, že na tom notinu mají skvělou nabídku. Miluju jejich oleje do difuzeru.

Odpověď
Klárka | 16.6.2023 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Esenciální oleje
To je pravda. Já mám ozkoušených docela dost olejíčků do difuzeru a od nich jsou nejlepší. Je to fakt reálná vůně, co provoní celý byt.

Odpověď
Zita | 2.7.2023 17:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Esenciální oleje
Já jsem ty olejíčky kupovala dřív hodně v drogerne. Je tam taky široká nabídka, ale bohužel... Vůně opravdu nic moc :( Co jsem si ale opravdu zamilovala, to jsou ty saloon vůně. Ty jsou naprosto reálně a krasně provoní celý byt.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné