Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Batoh?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Batoh? - diskuze na toto téma
Holky, potřebuju poradit. Dcera si přeje k narozeninám batoh... ale jako ne aktovku, ale prostě městský batoh. Já ani nevím, co si pod tím mám představit, natož abych věděla, kde ho mám jít shánět... Díky moc za rady!


Beata | 25.7.2018 09:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Joo, jasně, tohle máme taky už za sebou :D Hele, pokud chceš kvalitu a výdrž, tak se mrkni na nabídku shopu na cistytriko.cz. Tam jsou fakt super batohy a hlavně kvalita jako blazen!

Odpověď
Martineksa | 18.1.2021 08:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
pokud preferujete lehké sportovní batůžky, určitě mrkněte na tuhle pěknou nabídku..bezva ceny a velký výběr dámských batohů a batůžků, včetně batohů pro maminy, co se dají snadno pověsit na kočárek: https://www.modexastyl.cz/damske-batohy/

Odpověď
Lucka | 25.7.2018 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Ahoj. A kolik je je? Praktické kožené batohy najdeš i na této adrese. https://www.emotys.cz/vyhladavanie/?query=navaro Jde o kabelku a batoh v jednom. Dá se nosit i jako kabelka, ale i jako batoh. Je nyní dostupný iv pěkných letních barvách.

Odpověď
Václava | 22.8.2018 12:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Tak si normálně holky představte… Objednala jsem ten batoh dceři, sama si ho vybrala na tom cisty triko. No a já jsem si jako myslela, jakej to bude obyč batoh, ale neeee… To je takověj retro :) Mají fakt pěknou nabídku. Dcera se nakonec rozhodla pro tento https://www.cistytriko.cz/retro-vintage/batoh-na-notebook-s-hnedymi-prezkami-hipster-sols-bags/. Pěkný, že? :)

Odpověď
Karolka | 24.8.2018 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
No, já mám spíš takovej požadavek - hledám hispterský batohy, na cistytriko.cz takový najdu?

Odpověď
Václava | 11.10.2018 18:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Nevím co je hipsterský ale zkus mrknout třeba tam takový najdeš.

Odpověď
Síma | 21.10.2018 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Já mám od nich ten klasický menší městský a jsem spokojená mají i pěkné tašky na notebooky tak si ji od nich asi taky koupím.

Odpověď
Hella | 9.11.2018 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Začátkem týdne jsem z toho eshopu cistytriko.cz dělala objednávku a už ve čtvrtek jsem mělaa věci doma, což mě příjemně překvapilo a konečně mám doma první dárek :D nemáte ještě zkušenost s těmi potisky na trička ? Jak dlouho jim to tak zhruba trvá ?

Odpověď
Václava | 1.12.2018 09:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh?
Záleží kolik kusů chceš nechat potisknout, ale co si pamatuju, tak jsem nechávala dělat 10 kusů triček s obrázkovým potiskem a čekala jsem 14 dní, což mi přijde přiměřená čekací doba :). Jinak na stránkách mají dotazník, který vyplníš a pak na něj dostaneš odpověď zpátky www.cistytriko.cz/poptavka-potisk/

Odpověď
Karolína | 2.12.2018 11:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Batohy na notesy mají naprosto boží, vevnitř mají hrozně moc kapsiček, takže pokud někdo tahá tisíc věcí jako já tak to ocení.

Odpověď
Andrea S. | 12.12.2018 20:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
To cisty triko má dost dobrý výběr. Přesně takový jaky mají v nabídce hledám https://www.cistytriko.cz/obaly-na-notebook/batoh-na-notebook-halfar-urban/

Odpověď
Erika M | 18.12.2018 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Já jsem si říkala, že bych si také měla nějaký koupit, protože mám jen kabelky a někdy by se batoh hodil. Ale aby teda nebyl sportovní, ale šel sladit s oblečením.

Odpověď
Andrea S. | 20.12.2018 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Já mám jen batohy na denní nošení a městské. Sportovní mám jen jeden na cvičení.

Odpověď
Zinka | 13.1.2019 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh?
Na cistytriko jsem se dívala, mají opravdu různé batohy. Mě se líbí na notebook.

Odpověď
Tana | 18.1.2019 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Batoh?
To je fakt, na www.cistytriko.cz toho mají víc, ale mě taky zaujaly městské batohy.

Odpověď
Luky | 22.1.2019 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Batoh?
Já si pořídil u nich zavinovací batoh na notebook a jeden super na sportovní potřeby. Jsou oba skvělé a za doboru cenu.

Odpověď
Nanny | 31.12.2018 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Ahoj, na tom cisty triko mají krásnou nabídku městských batohů. Tam si určitě vybereš. Mají i designové kousky, takže bych se sladění opravdu nebála.

Odpověď
Illa | 15.1.2019 17:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh?
Taky mám z toho eshopu batoh na notes a veliká spokojenost. V poměru cena vs. kvalita je to paráda.

Odpověď
Andrea | 23.1.2019 23:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Batoh?
Odtud jsem kupovala batoh dceři a sklidil velký úspěch. Sobě jsem si objednala na zkoušku ta jejich bavlněná trička a taky super.

Odpověď
Dina | 25.1.2019 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Trendové městské batohy a za skvělou cenu, je dobré vědět kde je pořídit. Dík za tip.

Odpověď
Brigita | 27.1.2019 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Za mě nejskvělejší trendy batůžky na notebooky. Objednala jsem si zavinovací.

Odpověď
Dina | 7.2.2019 18:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Chodím do fitka, tak jsem si objednala baťůžek na drobnosti.

Odpověď
Hella | 7.2.2019 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Jaký zavinovací batoh ? Který to je ? Přítel pořád o něčem takovém mluví, že to by to chtěl na notes a já pořád nevěděla o co jde, tak to by měl ohromnou radost kdybych mu ho sehnala.

Odpověď
Majda | 17.2.2019 20:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Podívejte se na https://www.cistytriko.cz/obaly-na-notebook/. Mám taky jeden a je supr.

Odpověď
Wanda | 20.2.2019 20:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh?
Dík za tip, ten zavinovací batoh mě hned zaujal. Ale líbí se mě i oststní batůžky, jen tak třeba do města.

Odpověď
Barbora | 23.2.2019 19:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Batoh?
Mě se líbí i jiné batůžky,třeba by se mě hodil do fitka, nebo jen tak do města.

Odpověď
| 20.3.2019 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Batoh?
A už jste si Barboro na cistymtriku nějaký super batoh vybrala? Mě se u nich líbí každý druhý:-).

Odpověď
Renata | 12.11.2020 23:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Batoh?
Já jsem dceři sháněla taky nějaký pěkný batoh místo kabelky. Nakonec jsem jí vybrala kvalitní batoh z pravé kůže ze stránky https://penezenkylp.cz/ . Moc se jí líbil, takže jsem určitě nevybrala špatně. Batoh vypadá velmi kvalitně, takže určitě dlouho vydrží.

Odpověď
Nora | 25.2.2019 19:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Na cistym triku jsem objevila, že dělají potisky triček a mikin. Už jsem si nechala udělat poptávku.

Odpověď
Jarka | 8.3.2019 18:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
A vzory potisků jste si vybrala z jejich nabídky, nebo jste si navrhla něco sama?

Odpověď
Nora | 14.3.2019 21:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Vybrala jsem si své vzory. Použilajsem fotky z dovolené.

Odpověď
L|ina | 23.3.2019 09:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Na jejich stránkách www.cistytriko.cz jsem si nechala udělat poptávku na potisky triček. Tak uvidím.

Odpověď
Vendy | 25.3.2019 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Mám z cistyhotrika pár trendových batůžků. Nedávno jsem si koupila na notebook.

Odpověď
Alice | 11.11.2020 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Nevím jak máš starou dcerku, ale ta moje patnáctiletá si vybrala batůžek od guessu, co si vyhlídla na differentu, tak jí ho nejspíš koupím na Vánoce pod stromeček :)

Odpověď
Radka | 12.11.2020 15:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Kdyby náhodou někdo hledal kožený batoh za dobrou cenu, tak mě se podařilo najít pod tisícovku spoustu pěkných batohů https://www.qualitymodels.eu/damsky-batoh-vuch--paxton---vinovy/

Odpověď
Markéta | 3.12.2020 22:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Na differentu mají krásné batohy, hlavně guess má fakt povedené batůžky.

Odpověď
Kája | 4.12.2020 06:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Máte zkušenost se značkou desigual ? Mají kvalitní věci ? Dívala jsem se, že mají moc pěkné věci a ráda bych využila akce, co mají na differentu.

Odpověď
Alex | 18.12.2020 22:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
Je to jedna z mých nejoblíbenějších značek, právě proto, jak mají originální kousky a different je jeden z mála eshopů, kde mají tady tu značku

Odpověď
Eliška | 26.12.2020 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh?
Dívala jsem se, že tam teď mají skoro na vše 15% tak se jdu mrknout jestli mi nepadne něco do oka :)

Odpověď
Jana Horáková | 15.5.2021 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Jsou to tyhle https://www.nejkufry.cz/mestske-batohy/

Odpověď
Jitka | 15.12.2023 15:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh?
Můžete mi prosím někdo poradit, kde se podívat po pěkném a kvalitním turistickém batohu?

Odpověď
Šárka | 17.12.2023 16:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh?
A velikost? Na co to přesně hledáte třeba? Já jsem si koupila perfektně velký ruksak, tak kdyby jste se chtěla podívat, tak můžete mrknout na https://www.brandit-store.cz/velke-ruksaky-brandit/ Po objednání mi rychle přišel. Dokážu do něj narvat opravdu hodně věcí. Teď jsem kupovala pod stromeček další pro manžela, protože rádi cestujeme.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné