Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Vzdělávání při MD

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vzdělávání při MD - diskuze na toto téma
Dobrý den, Ahoj Ráda byych se zeptala, zda při mateřské dovolené si doděláváte nějaký rekvalifikační kurzm nebo by ste mi mohli doporučit nějakou jazykovku? Děkuji


Beáta | 1.3.2016 08:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Kamarádka si při mateřské dodělávala vysokou a taky to zvládla :) záleží asi úplně na tobě, o jakou školu nebo kurz máš zájem, když máš podporu ve svém okolí, není to problém.

Odpověď
Mirka | 31.3.2016 14:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Ahoj já sem navštěvivala jazykovku ELVIS, chodila sem ráno od 8 do 12.30 což mi akorád vyhovovalo se školkou. Díky ní jsem složila =uspešně jazykové zkoušky a teď studuju dálkově vysokou a jsem v prváku, kde mi díky tomu uznali zkoušky z jazyků zkoušky. Jsem moc psokojená =)

Odpověď
Katka | 14.4.2016 23:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Mirko a ty kurzy na té jazykovce jsou jenom ráno? já bych mohla chodit spíše večer až se manřel vratí z práce...

Odpověď
Andrea | 19.5.2016 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Ahoj mám to podobné, koukni tady jestli se ti ta bude něco hodit www.elvis.cz/vecerni-kurzy-anglictiny/

Odpověď
Helena | 20.12.2019 07:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Jojo, já taky na MD chodila do jazykové školy. Jen já teda chodila sem: https://www.akcent.cz/ Super škola. Dokonce i jazykové zkoušky se mi tam úspěšně povedlo dokončit, za což jsem velmi ráda. :-)

Odpověď
Nora | 14.4.2016 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Ahoj já sem absolvovala kurz profesionálního líčení. Teď hodlám nastoupit na pokračovací. zvládám to na mateřskéé úplně krásně

Odpověď
Eliška | 18.4.2016 14:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
A kde ste kurz navštěvovala jsetli se Vás můžu zeptat?

Odpověď
Nora | 23.5.2016 09:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Ahoj já sem ho dělala na MAKEUP INSTITUTU v praze. Holky pode mnou už o něm píší.

Odpověď
Vary | 31.5.2016 10:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
četla jsem, že ten makeup institut má mnohá ocenění. že vyzažisti jsou mezinárodně uznávání. A přitom ceny jsou tak nízké. Jsem docela překvapená.

Odpověď
Anička | 2.6.2016 09:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Taky jsem byla překvapená. Třeba hned ten první Basic PRO za 7900 mi připadá za pusu, když to srovnám s ostatními školami, kde vůbec neučí profesionálové.

Odpověď
anička | 4.7.2016 00:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Hollky a už ste byly na nějakém kurzu? já sem teď byla na prvním a jsem překvapená. Příjemné prostředí, rodinná atmosféra. Líbilo se mi tam

Odpověď
Oroto | 30.4.2016 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Ahoj já sem si třeb apří mateřské udělala kurz na makeup institutu v Praze a teď si tím přividílávám jako vedlejšku. myslím že je to prima ten čas nějak využít =)

Odpověď
Anne | 1.5.2016 19:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Ahoj děvčata máte na to makeup institutu některá kurz svatebního líčení?

Odpověď
Vary | 31.5.2016 10:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Já se teď právě rozhoduju že se přihlásím. Nejdřív asi zkusím kurz osobního líčení a podle toho se rozhodnu dál

Odpověď
Klárka | 4.7.2016 01:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Nevíš náhodou jaké jsou podmínky pro přijetí na ten makeup institut?

Odpověď
Vary | 31.5.2016 10:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Já se teď právě rozhoduju že se přihlásím. Nejdřív asi zkusím kurz osobního líčení a podle toho se rozhodnu dál

Odpověď
Shiny | 31.5.2016 23:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Nebo můžeš jít na basic kurz, to je právě kurz pro začátečnníky www.makeupinstitute.cz/basic-make-up-kurz/

Odpověď
Shiny | 31.5.2016 23:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Nebo můžeš jít na basic kurz, to je právě kurz pro začátečnníky www.makeupinstitute.cz/basic-make-up-kurz/

Odpověď
Vary | 3.7.2016 23:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Tak už mám za sebou kurz osobního líčení a říkám Vám maminky je to luxus, určitě kdo máte zájem o líčení, na ten makeup institut bežte.

Odpověď
Vary | 3.7.2016 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Jinak už si vybírám další kurz. Úplně se těším.

Odpověď
Jana | 4.7.2016 04:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
kolik takový kurz stojí?

Odpověď
Viara | 2.6.2016 10:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
A který kurz sis tam vlastně dělala? jenom ten základní Basic Pro? Nebo i nějaký další?

Odpověď
Pavlína | 2.6.2016 10:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Nevíte mohl by mi kurz na Make up Institutu zaplatiti pracovní úřad? šla jsem hned po základní škole na mateřskou a teď bych si ráda rychle dodělala nějaké vzdělání?

Odpověď
Laura | 2.6.2016 11:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
KOntaktuj přímo makeup institut, oni Ti poradí jak žádost sepsat =) tady máš email info@makeupinstitute.cz

Odpověď
Pavlína | 3.7.2016 23:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Ahoj tak už jsem psla na ten makeupp institut, dokoce jsem tam i volala, jsou hrozně příjemní, už se tam moc těším na kurz. Nemůžu se dočkat.

Odpověď
Nikol | 2.7.2016 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Maminky navčtevovalal ste některeá intenzivní jazykový kurz na MD? Mám něco podobného v plánu, jen nevím jestli je to pro mě raálné.

Odpověď
Sandra | 4.7.2016 08:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Určitě je, já jsem nevštěvovala kurzy vizážistika které byli od 9 do 17. Akorá záleží jesti mmáte babičku no

Odpověď
Anča | 8.12.2016 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Ahoj já jsem začala studovat jazyky na MD.

Odpověď
Dragan | 8.12.2016 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
A kde studujes jazyky,taky neco hledam pro manzelku.Rad ji zaplatim kvalitni vyuku.

Odpověď
Anča | 8.12.2016 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Jezdím do Ostravy mám to kousek a je to tam na špičkové úrovni.

Odpověď
Dragan | 8.12.2016 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
A kam jezdis do Ostravy,bydlime pobliz.

Odpověď
Anča | 8.12.2016 23:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Pošlu ti odkaz www.cloverleaf.cz/ najdeš tam veškeré info

Odpověď
Dragan | 8.12.2016 23:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Diky za tip.Zena bude nadsena

Odpověď
Anča | 8.12.2016 23:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vzdělávání při MD
Myslím,že budete spokojeni oba,fakt kvalitní lektoři i škola.

Odpověď
Lucka | 2.2.2017 20:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vzdělávání při MD
Ahoj holky, myslíte že je dobrý nápad při mateřské studovat cizí jazyk?

Odpověď
Monika | 4.2.2017 16:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Určitě to není špatný nápad, tak sruduji při mateské a jde to i online, podivej se www.cloverleaf.cz/

Odpověď
Marta | 5.2.2017 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Tam také chodím na angličtinu, jsem po maturitě, a je dobré že mám statut studenta :-)

Odpověď
Tomík | 7.2.2017 14:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Vzdělávání při MD
Já u nich dělala jazykové zkoušky PET, FCE a CAE. jsou na velice dobré úrovni

Odpověď
Lenka | 12.2.2021 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Ahoj, dělám si různé online kurzy (Google, LinkedIn atd.) a teď jsem se trochu přeorientovala a zkouším se vzdělávat v oblasti financí. Zatím mám strach z investic a podobných věcí, tak zkouším po malých částkách kryptoměny a hodně se snažím si o tom načíst. Pokud by vás to některou taky zaujalo, tady je tip na článek, který mi osobně hodně pomohl https://www.vimvic.cz/clanek/investice-do-kryptomen-dosahne-bitcoin-nebo-ethereum-vrcholu

Odpověď
Elosss | 31.3.2022 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
No, já teď dost přemýšlím, jestli se nezačít učit anglicky. Vlastně by se mi to docela hodilo. Právě angličtina mi dělá dost problémy. Neumím ani ň. No a už s tím začínám narážet. Naposledy v našem autě. To má celé menu v angličtině a já tomu prostě nerozuměla. Nakonec jsme tam tedy museli nechat nahrát češtinu. O to se postarali https://www.autacesky.cz/volkswagen_49 Teď už tomu rozumím naštěstí.

Odpověď
Terush | 17.6.2022 22:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Holky, taky si říkám, že by možná stálo za to se na mateřské nějak vzdělávat. No, tak jsem si začala vyhledávat nějaké vzdělávací kurzy a narazila jsem na tuto stránku https://www.vox.cz/ Dívala jsem se, že tam právě spoustu velice zajímavých kurzů nabízí. Některé dokonce i online. Nemáte některá náhodou zkušenost? Díky mockrát. :)

Odpověď
Monča | 12.9.2022 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Čau holky, chtěla bych se vás na něco zeptat. Taky jsem teď na mateřské a říkám si, že by možná nebyl špatný nápad se zkusit nějak vzdělávat. Dívala jsem se jaké jsou možnosti a docela mě zaujalo studium MBA. Máte s tím některá zkušenost? Dost jsem si o tom četla a myslím si, že pro mě by něco takového bylo ideální. Případně bych se ještě chtěla zeptat jestli někdo z vás nemá náhodou zkušenost přímo s touto školou - https://www.cibe.cz/studium-mba/

Odpověď
Katka | 19.5.2023 17:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vzdělávání při MD
Hodně záleží na tom, jestli vás bude někdo bude podporovat. Jsem samoživitelka a nedávno jsem si musela půjčit peníze na lyžařský výcvik pro moje dvě děti. Měla jsem obavy z nebankovní půjčky: https://www.pujcka.co/nebankovni-pujcky , ale rozhodla jsem se to zkusit. Byla jsem mile překvapená rychlostí a profesionalitou. Navíc neprověřovali registr dlužníků, což bylo pro mě velkou výhodou.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné