Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Císařský řez

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Císařský řez - diskuze na toto téma
Holky, jenom mě tak zajímá... Jak se to s císařem? Jako jde mi o to, e císař je vlastně operace a mě zajímá, zda ta rána pak nebolí. Teda jako vím, že bolí, ale zda nebolí moc... A když jo, může ta maminka dostat něco od bolesti?


Míša | 14.10.2018 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Císařský řez
No hojení po císaři bolí a dost bych řekla :/ jinak jestli chceš a budeš kojit, tak nic na bolest moc nepřipadá v úvahu :(

Odpověď
Heli | 26.6.2019 20:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Císařský řez
já použila proti bolesti pumpičku, kterou jsem si v lékárně objednala za 4000 a bolest jsem žádnou necítila, jelikož mi ta pumpička vedla analgetikum do rány

Odpověď
Nora | 23.10.2018 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Císařský řez
To je pravda, ale moje sestra teď rodila v Příbrami a koupila si takovou pumpičku, která jí ránu po císaři umrtvila. Stojí teda sice 4 tisíce. Došla jí přímo do nemocnice a doktor jí ji aplikoval. Ona pak ranku umrtvila. Je naprosto nezávadná, na mléko nemá vliv. Tak to by bylo řešení.

Odpověď
Míša | 19.11.2018 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Císařský řez
COže ? :O Tak to teda koukám co se u nás už dá sehnat. A to jí nabídli v nemocnici?

Odpověď
Nora | 29.11.2018 12:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Císařský řez
Nn, jí o tom informovala doktorka. Na jedné z posledních návštěv se svěřila, že má strach z bolesti a doktorka ji tuto pumpičku doporučila a ona si ji pak objednala v lékárně.

Odpověď
Heli | 26.6.2019 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Císařský řez
za mě velice skvělá věc jak na císaře, tak i třeba na klasickou operaci, já bych tu bolest nevydržela, tak ještě že takové věci už existují

Odpověď
Míša | 14.1.2019 14:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Císařský řez
aha, tak to je zajímavé, musím se na to zeptat doktorky .. by mě aji zajímalo jak to vypadá

Odpověď
Irena | 25.1.2019 00:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Císařský řez
Hele a nevíte při jakých zákrocíh se ta pumpička dá ještě použít ? Kde bych to mohla zjistit ?

Odpověď
Martina | 2.2.2019 12:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Císařský řez
Tak to nevím, kde bys to mohla zjistit, ale vím, že se používá při tom císařským řezu, protože na něj jsem to měla já. Nicméně, když mi ji dokrot doporučoval a psal mi na ni recept, tak říkal, že je to skvělá věc, protože se využívá třeba i při operacích kolene nebo i při plastických operacích. Ženský ji hlavně využívají při plastice prsou.

Odpověď
Simona | 7.2.2019 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Císařský řez
Ty brďo, ono se to používá i při plastice prsou ? Tak to je dobré vědět, protože chci na konci roku podstoupit zvětšení a co mi říkaly kamarádky tak ty trpěly jak koně.

Odpověď
LenkaR | 5.3.2019 02:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Císařský řez
já to používala jak při císaři, tak při operaci prsu

Odpověď
Simona | 19.3.2019 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Císařský řez
Asi náhodou nevíš jestli u té plastiky prsou jsou zapotřebí ty pumpičky dvě nebo jedna ?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné