Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pondělí 23. září 2019, svátek má Berta, zítra Jaromír
Vyhledávání

Diskuse - Žádost o rozvod

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Žádost o rozvod - diskuze na toto téma
Zdravím, jdu se poradit s celkem smutným tématem a tím je rozvod. Už delší dobu nám to s manželem nefunguje a dohodli jsme se, že bude lepší, když půjdeme od sebe. Jen se stále nemůžeme dohodnout na péči o děti. Chtěla jsem se zeptat, zda s tím má někdo zkušenost. Na http://vsestihnu.cz/media/jak-podat-zadost-o-rozvod/ jsem četla, že je několik druhů rozvodů a ten nejjednoduší je rozvod na základě dohody, který ale předpokládá, že se s partnerem dohodneme na vypořádání majetku i péči o děti. Ráda bych ten rozvod měla co nejdříve z krku, takže bych chtěla dohodu. Manžel chce však střídavou péči, na kteoru rozhodně přistoupit nechci. Jak byste to řešili?

Bětka | 23.7.2019 22:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Žádost o rozvod
S dovolením se připojím do diskuze… momentálně řeším s partnerem krizi, nevěří že je dcerka jeho protože mu není vůbec podobná a dali sme se dohromady v době kdy jsem zrovna ukončila vztah s jiným.. Já osobně jsem si na sto procent jistá ale vzhledem k okolnostem jsem ochotná do testů jít, už jen pro klid v rodině ...jen nevím kde nechat testy udělat? Moc se mi nechce nikam chodit :/

Odpověď
Jana | 25.7.2019 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Žádost o rozvod
Ahoj zkuste toto centrum https://dnacenter.com/ceska-republika/dna-testy-otcovstvi/

Odpověď
Bětka | 27.7.2019 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Žádost o rozvod
A vy tady máte zkušenost s nějakým z testů?

Odpověď
Jana | 22.8.2019 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Žádost o rozvod
Ano zkušenost mám, dělala sem ten domácí test otcovství a moc se mi líbilo že ty výsledky byly rychle hotové

Odpověď
Karin | 25.8.2019 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Žádost o rozvod
Ahojky, také bych ráda udělala testy otcovství. Jak dlouho jste tedy na ty výsledky čekala ?

Odpověď

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné