Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - plastická operace břicha

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
plastická operace břicha - diskuze na toto téma
Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto zákrokem? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2108-plasticka-operace-bricha-abdominoplastika


Kája | 5.10.2018 16:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
Dobrý den,byla jsem na tomto zákroku před půl rokem.Dělal mi to pan doktor Pilka a s tím tedy obrovská spokojenost.Plastická operace dopadla podle očekávání takže za sebe můžu tuto kliniku i tohoto plastika doporučit

Odpověď
Soňa | 9.10.2018 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
Kájo s tímto plastikem mám i já velmi dobrou zkušenost.Je to už dýl co mi dělal plastiku ale šla bych příště bez váhání zase na tuto kliniku k němu

Odpověď
Simona | 14.10.2018 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
Jak probíhala konzultace dámy?

Odpověď
Soňa | 18.10.2018 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plastická operace břicha
Pan doktor Pilka semnou na konzultaci probral vše kolem zákroku. Dohodli jsme termín předoperačního vyšetření, termín zákroku,atd:)

Odpověď
Simona | 23.10.2018 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: plastická operace břicha
No a za konzultaci jste něco platila?

Odpověď
Soňa | 26.10.2018 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: plastická operace břicha
Neplatila jsem nic za konzultaci,až za zákrok jsem platila

Odpověď
Brendy | 29.10.2018 19:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha na klinice Aesthevita
Podstoupila jsem liposukci břicha před pár měsíci na této klinice,a takový přístup jako tady,by podle mého měl být všude.Všichni tu na mě byli moc hodní,všechno trpělivě vysvětlili,i přesto že jsem se na některé věci ptala i dvakrát.Plastik pan doktor Pilka zrovna tak,byl moc ochotný a vysvětlil mi vše kolem zákroku..nemůžu si to tam vynachválit:-)))))))))

Odpověď
Hana | 17.12.2018 15:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
NA abdominoplastice jsem byla kvůli rozestupu břišních svalů po porodu. Nevrátily se mi zpět. Operace byla v pohodě, jen pak to hojení bylo pro mě náročnější, musela jsem se trochu i starat o dcerku. Naštětí všichni pomáhaly. Byla jsem na klinice Perfect Clinic v Praze na doporučení kamarádky, který tam byla na plastice prsou.

Odpověď
Lucka | 18.12.2018 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: plastická operace břicha
PO jaké době zjistím, že se mi břišní svaly opravdu zpět nevrátí? jsem rok po porodu, cvičím, ale břicho je tragédie, jinak jsem hubená.

Odpověď
Hana | 20.12.2018 14:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: plastická operace břicha
Nejsem expert, u mě to byla asi 2 roky a nic, ikdyž jsem intenzvně cvičila. Ale šla jsem se na to zeptat práve na kliniku, kde mi to řekli. Kdyby tě zajímalo více, mají to hezky popsané https://www.perfectclinic.cz/plastika-bricha-abdominoplastika/ a určitě se mrkni i na videa, co mají na youtube.

Odpověď
Lucka | 20.12.2018 18:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: plastická operace břicha
Moc děkuji za odkazy, mrknu se a po svátcích se objednám na konzultaci, nechám si poradit. Jsem z toho opravdu nešťastná.

Odpověď
Věra | 28.9.2019 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
Za mne velmi dobrá zkušenost s Aesthevita v Praze

Odpověď
Anna | 2.10.2019 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Aesthevita
Věro a klinika samotná na vás působila od začátku dobře?

Odpověď
Valounek | 23.9.2022 08:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
plastická operace břicha
Dobrý den, přímo tento jsem nepodstoupila, ale na podobné klinice u https://www.mybestcare.cz/plasticka-operace-vicek/ jsem si byla nechat zmenšit oční víčka a maximální spokojenost. Vždycky jsem si říkala, že plastická operace není nic pro mě. Nicméně operace očních víček není zase takový zákrok jako třeba liposukce nebo větší prsa, takže za mě naprostá spokojenost. Ještě přemýšlím o vyhlazení vrásek. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné